Wpis z mikrobloga

Tak jak zawsze, nasz główny specjalista #kryptowaluty @atari_xd przewidział kurs gemita typowo dla wykopowego inwestora - dotyczący trendu przy 0.0025 / Gemit ( ͡ ͜ʖ ͡). Czekamy na obiecany post jak już będzie po wszystkim !
Resztę zapraszamy na https://www.gemit.app - projekt internetowego analizatora portfela BSC, powoli token się rozpędza a przed nami min : zmiana UX, dodanie nowej funkcjonalności, tiering, boty + dalsza współpraca z www.airdrops.ninja - strony listującej airdropy #shitcoin .
Moganus - Tak jak zawsze, nasz główny specjalista #kryptowaluty @atari_xd przewidział...

źródło: comment_1627682466It1ILQSmsFIELjK5ZNolhD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Moganus: nie wiem czym tu chwalić skoro token jest bezużyteczny i w przyszłości nie będzie generować żadnych zysków dla posiadaczy, poza tym że raz na miesiąc zalogują się na waszą stronę i wkleją swój adres żeby zobaczyć to samo co w metamasku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moganus: Kupiłem sobie wczoraj kilka tych waszych gemitow, jak to jest ze transakcja poszła na 0.1% slippage a mimo to zabrało 9% tokenów? To dlatego że wpisałem kwotę gemit którą chce kupić, a nie kwotę bnb która chce wydać? Pytanie raczej ogólnie w temacie shitow i pcs
  • Odpowiedz