Wpis z mikrobloga

Modlitwa Polaczka : byle inny miał tak samo ujowo lub gorzej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
przecież można przenosić zadania a gra w sumie polega na m. in. chodzeniu


@lunarwave_: Głównie to na zabijaniu potworów, zdobywaniu surowców i wykorzystaniu ich w craftingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak przestaniesz chodzić i użyjesz fake GPS to gra nie przestanie być grywalna. Jak przestaniesz zabijać potwory i zdobywać surowce, a będzie chodzić, to gra nie będzie zbyt ciekawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lunarwave_: Plusy tego są takie , że możesz sobie siedzieć w domku i jak bateria się szybko rozładowuje to nie musisz wracać co 2-3h do domu ładować. Ostatnio jak wyszedłem na polowanie z telefonem w ręce na ok. 2h to po 1h wróciłem bo prawie 30 stopni Celsjusza spowodowało, że mój telefon był nagrzany od grania jakbym Igni rzucał nonstop ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie polecam, bo
@TragiKomediant:

jedno magiczne słowo: powerbank.


I chodzisz z wyciągniętym telefonem z którego zwisa dwukrotnie cięższy od telefonu powerbank? Który nie ładuje odpowiednim napięciem i #!$%@? Ci baterię? Dzięki, mam większy szacunek do mojego telefonu XD

A cziterów z fake gps #!$%@?ć prądem.


Można więcej szczegółów? Jak to niby jest cheatowanie? Przypominam, że to gra singleplayer
I chodzisz z wyciągniętym telefonem z którego zwisa dwukrotnie cięższy od telefonu powerbank? Który nie ładuje odpowiednim napięciem i #!$%@? Ci baterię? Dzięki, mam większy szacunek do mojego telefonu XD


@lilitch123: ccccoo? xD znajdź mi powerbank który nie ładuje 5V xDD Co do kwestii 'zwisania' - polecam użyć kabla i trzymać powerbank w kieszeni.
@TragiKomediant:

ccccoo? xD znajdź mi powerbank który nie ładuje 5V xDD Co do kwestii 'zwisania' - polecam użyć kabla i trzymać powerbank w kieszeni.


No dobra, z tym napięciem może przesadziłem (choć pamiętam, że miałem kiedyś taki co miał 4,2 V ale to było lata temu). Ale z tym kablem to XD Nadal masz ograniczone ruchy przecież, chyba, że śmigasz po mieście z metrowym kablem wystającym Ci z kieszeni i w