Wpis z mikrobloga

Okej Mirki, po wymianie zdań, urlopowych marzeń i opinii z różowym paskiem, stanęło na weekendowym urlopie we wrześniu w Poznaniu tej!

Jeszcze nas tam nie było, ja tylko kilkukrotnie na targach, ale na dobrą sprawę nawet koziołków nie widziałem..

Z tego co widzę to poza samym starym miastem, na pewno chcemy zaliczyć wąskotorówkę do ZOO. Palmiarnię. Maltę.

Jedziemy z dwuletnim bąbelkiem (za jej bon, a jak!) i szukamy też czegoś, żeby zabawić dziecko:
1. Aquapark z brodzikiem dla najmłodszych
2. Sala zabaw też raczej dla maluszków, ale po tych wielopoziomowych też już śmiga.
3. Wszelkie inne atrakcje i miejsca warte zobaczenia mile widziane
4. Fajnie jak znacie też jakieś godne polecenia knajpki, z dobrym piwkiem i jedzeniem

Biorę od każdej z drużyn po Rogalu Świętomarcińskim i bardzo proszę o rekomendacje ciekawych miejsc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś z Poznania to za pomocne rady mogę się odwdzięczyć wspólnym browarkiem już na miejscu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#urlop #poznan #pyry
zuchtomek - Okej Mirki, po wymianie zdań, urlopowych marzeń i opinii z różowym paskie...

źródło: comment_1627633263z1CECOQkv4przYPmRpHFw7.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
1. Aquapark z brodzikiem dla najmłodszych


@zuchtomek: Termy Maltańskie

4. Fajnie jak znacie też jakieś godne polecenia knajpki, z dobrym piwkiem i jedzeniem


@zuchtomek: The Mexican

szukamy też czegoś, żeby zabawić dziecko:

Wszelkie inne atrakcje i miejsca warte zobaczenia mile widziane


@zuchtomek: Muzeum Rolnictwa w Szreniawie, Muzeum Arkadego Fiedlera
  • Odpowiedz
3. Wszelkie inne atrakcje i miejsca warte zobaczenia mile widziane

4. Fajnie jak znacie też jakieś godne polecenia knajpki, z dobrym piwkiem i jedzeniem


@zuchtomek: Sprawdź FAQ w belce tagu.

stanęło na weekendowym urlopie we wrześniu w Poznaniu tej!


Troszkę inaczej się używa tego słowa x)
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Oprócz term słyszałem jeszcze o Tarnowskich, kwestia tego gdzie więcej atrakcji dla małej.
Mexican do sprawdzenia! Z muzeami to właśnie nie wiem jeszcze jak z cierpliwością bąbelka :D

@RoHunter: O widzisz, nie wiedziałem o takich cudach - już czytam tej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zapaczony: Ta brama bardzo spoko wygląda, kwestia tego czy dwulatkę cokolwiek tam zainteresuje bo ja bym się bawił świetnie na
  • Odpowiedz
@cocieboliczyaztak: Oh nieee... Wiadomo kiedy koniec remontu?

@kws77: Tutaj z listy, którą Mirki już podesłali, na pewno Drevny Kocur odwiedzę, liczę, że poza Budweiserem z tanka coś tam jeszcze mają :D Aczkolwiek jak bąbla uśpię to może i do typowej piwiarni dadzą mi się wyrwać :D
  • Odpowiedz
@cocieboliczyaztak: A nie no rzeźbę to sobie znajdziemy :D Głównie chodzi o te ruchome - z nimi wszystko ok jak rozumiem? :D

Jeszcze jedno mi chodzi po głowie - wynajęcie rowerów z krzesełkiem dla dziecka lub przyczepką?
Bo jak szukam to non stop mi miejskie wyskakują, a na taki dziecka nie posadzę raczej ;P

cc: @kws77 @Zapaczony @RoHunter

EDIT: Dobra, nie ważne - tego się nie spodziewałem
zuchtomek - @cocieboliczyaztak: A nie no rzeźbę to sobie znajdziemy :D Głównie chodzi...

źródło: comment_16276404985EkCVj4WSxEWhssCY5Y0bt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zuchtomek: we Fronterze na ratajczaka (bo są dwie) jest najlepsza pizza neapolitańska jaka jadłem w PL, mają tez zawsze spoko krafciki do wypicia, to jest stare miasto więc dosłownie pare minut spacerem masz do Placu Wolności, który ma piękna fontannę - spoko miejsce na przerwę i zjedzenie lodzika czy wypicia kawki. Dosłownie kilkaset metrów i masz płytę starówki :)

Choć nigdy nie byłem, to dużo słyszałem o muzeum Rogali, tez na
  • Odpowiedz
@hi_im_cayman: O widzisz, o spacerze nie słyszałem, a bardzo lubimy :D
Ostatnio mała sobie tańczyła na AmberSky w Gdańsku jak gondolą zabujało więc luzik ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co do piwek to mam raczej na myśli klasyczne pilsnery i lagery, ale z niedużych lokalnych browarów, bez dodatków soku z piczy, za to dodatkowy chmiel mile widziany :D Coś typu browar Kormoran na przykład czy
Budweiser z
zuchtomek - @hiimcayman: O widzisz, o spacerze nie słyszałem, a bardzo lubimy :D
Ost...

źródło: comment_1627885533H1Lec0M1p3LtdGJSUrATUN.gif

Pobierz
  • Odpowiedz