Wpis z mikrobloga

Powinniśmy się cieszyć, że niestety dla narodowców z konfy nie żyjemy w średniowieczu. Zakaz aborcji to i tak łagodne prawo jak dla nas.


@Mjj48003: Przeciętną konserwę nacjololo jedynie prawo powstrzymuje przed mordem i pogromie na tych których uważa za wrogów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Mjj48003: Jak pisali poprzednicy, w średniowieczu powszechna była aborcja, zarówno w wyższych jak i w niższych kręgach społecznych. Narodowcy jak zwykle nie mają bladego pojęcia o historii tylko mają jakieś swoje uproszczone fantasy luźno oparte na historii i przepełnione polityką i emocjami.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: moja babcia opowiadała, że kiedyś akuszerki gdy dziecko rodziło się upośledzone to dusiły je jeszcze przy porodzie. Z tego co zrozumiałem, to nie było to za jej czasów, ale w jednym czy dwóch pokoleniach wstecz, czyli końcówka XIX i początek XX wieku.
  • Odpowiedz
@Mjj48003:
Taak bo w średniowieczu to panie, ani dziwek nie było, ani aborcji, ani orgii papieża xD w Watykanie tez nie było. Ja #!$%@?, ci ludzie nie maja żadnej wiedzy - oni uderzają do własnych fantazji.
  • Odpowiedz