Wpis z mikrobloga

Uprzejmie przypominam że według Krzysztofa Bosaka i jego kolegów Katarzyna Zillmann, która jest srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich nie powinna być trenerką lub nauczycielką, ponieważ jak wraca do domu to idzie spać do łóżka z kobietą, a nie mężczyzną.

źródło - program Ruchu Narodowego xD

#bekazprawakow #neuropa
Kozajsza - Uprzejmie przypominam że według Krzysztofa Bosaka i jego kolegów Katarzyna...

źródło: comment_162755083458XNDbezvyadTmCejSZLxF.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ponieważ jak wraca do domu to idzie spać do łóżka z kobietą, a nie mężczyzną.


@Kozajsza: A ten chory dewiant biseksualny od zeszytów to prawda że oni go trzymają w konfederacji po to żeby go ukamienować?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: przecież to oczywiste, że orientacje inne niż hetero biorą się z wychowania i nakierowania przez kogoś. Pokaż mi jednego geja czy lesbijkę, którzy mieli prawdziwe polskie konserwatywne wychowanie.
  • Odpowiedz
I jednocześnie w programie polityków konfederacji jest napisane że to szkoły i rodzice, a nie politycy i rząd (jak obecnie) mają docydowac kto i co ma uczyć dzieci xD


@patykiem_pisane: Tak właśnie jest i to od początku mówi Konfederacja.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: sądze, że to nie kwestia kobiety w łóżku. Ludzie już po prostu nie widzą w nich ani gejek ani lesbijów, tylko ideologie, która zaczyna sie wkradać do domów coraz bardziej (i to na chama) i nie wszystkim to sie mega podoba. Także może w ten sposób wytłumaczone będzie dla Ciebie bardziej pomocne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież to oczywiste, że orientacje inne niż hetero biorą się z wychowania i nakierowania przez kogoś. Pokaż mi jednego geja czy lesbijkę, którzy mieli prawdziwe polskie konserwatywne wychowanie.


@rybsonk: I nigdy nie słyszałeś o takich sytuacjach gdzie rodzice nie akceptują syna geja, bądź wręcz wyrzucają go z domu? Nie wiem czy wiesz, ale te 20-30 lat temu Polska była dość konserwatywnym i religijnym społeczeństwem. Także te wszystkie straszne geje i
  • Odpowiedz
Konfederacja to największa beka polskiej sceny politycznej chociaz większa beka z ich wyborców. Z jednej strony jacy my jesteśmy otwarci na wolny rynek a z drugiej narodowcy XD czyli wszystko ma być polskie ale mamy wolny rynek XD
  • Odpowiedz