Wpis z mikrobloga

Mireczki dzisiaj zamontowano mi klimatyzację i NIGDY i NIC jeszcze tak nie podniosło mi komfortu życia w mieszkaniu jak te wiszące na ścianie, prawie niewidoczne, gówienko. Serio. Ja pochodzę z dość skromnego domu (żeby nie powiedzieć biednego) i dla mnie to jest trochę abstrakcja, że można normalnie funkcjonować w mieszkaniu, kiedy za oknem jest ponad 30 stopni (druga fota w komentarzu). Polecam, serio, jakieś automatyczne odkurzacze, zmywarka, suszarka do prania, duży telewizor - olejcie to i kupujcie klimatyzatory. Jest po godzinie 20.00 i zamiast siedzieć ze spoconym rowkiem i brać dziesiąty prysznic, ja sobie chilluje z pieskiem na kanapie i patrzę na kolejny odcinek serialu, popijając kawkę (z której rezygnowałem przy upałach bo było jeszcze goręcej).
#klimatyzacja #chwalesie #bogactwo #polskiedomy
M.....H - Mireczki dzisiaj zamontowano mi klimatyzację i NIGDY i NIC jeszcze tak nie ...

źródło: comment_1627495806x4BLgPdeDs8hGZ07QOPDO7.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie lepiej było dać nad tym dużym oknem balkonowym, żeby wiało centralnie na pokój?


@majkel_bialkov: niestety nie dało rady bo się nie dało przebić ze względu na jakieś metalowe wzmocnienia w tych miejscach. Ale generalnie nie jest to problem, mam ustawiony strumień skośnie i wieje mi w miejsce, z którego robiłem zdjęcie
  • Odpowiedz
O #!$%@?, gdzie mialeś wczoraj prawie 35 stopni?


@Jarasznikos: Wrocław Wojszyce, ogólnie balkon dość osłonięty, nie ma ruchu powietrza i nawet w cieniu jest piekarnik. Od strony "słonecznej" jest grubo ponad 40 często XD
  • Odpowiedz
akurat odkurzacz jest mega zajebisty.


@Ko_Otu: mam też i też sobie chwalę :) może się trochę za bardzo wczoraj podnieciłem jak wszystko "ruszyło i był wreszcie chłodek", stąd dość skrajna reakcja ;)
  • Odpowiedz
chłopak ze skromnego domu Oledzik dwie konsolki i tak się żyje w tej biedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@didolo03: rodzice byli raczej biedni, musieliśmy sobie wielu rzeczy odmawiać i sobie obiecałem kiedyś, że ja będę miał lepiej. Na wszystko sam zarobiłem, swoimi rękami, uczciwie płacąc podatki (i to nie małe) więc nie zamierzam się tego wstydzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) aktualnie sporą
  • Odpowiedz
@Mu_H a czym się zajmujesz? U mnie było podobnie tyle, że trochę w inną drogę wszystko poszło. Z nędzy gdzie mieszkaliśmy w 6 osób na 60m - na przestrzeni 10lat rodzice wybudowali duży dom, z którego później zrobili pensjonat, potem wybudowali kolejny dom
  • Odpowiedz
@didolo03: IT szeroko pojęte, ostatnio już mało programowania, więcej projektowania/architektury i zarządzania zespołem (niestety, nie przepadam za tym i nie jestem w tym najlepszy prawdę mówiąc). W każdym razie zaczynałem w IT od 2k na rękę i to wcale nie tak dawno, ale w tamtych czasach prawie każdą wolną chwilę poświęcałem na podnoszenie kwalifikacji we własnym zakresie i zmieniałem pracę co pół roku. A oprócz tego w życiu ogólnie robiłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie lepiej było dać nad tym dużym oknem balkonowym, żeby wiało centralnie na pokój?


@majkel_bialkov: niestety nie dało rady bo się nie dało przebić ze względu na jakieś metalowe wzmocnienia w tych miejscach. Ale generalnie nie jest to problem, mam ustawiony strumień skośnie i wieje mi w miejsce, z którego robiłem zdjęcie


@Mu_H: o to spoko, bo będę zakładał i też chyba się nie uda tak nad oknem
  • Odpowiedz
z tego zdjecia wynika ze masz przylacze do zaworow za balustrada balkonu


@MisieRzadza: nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale za tą ścianą z obrazami jest właśnie sypialnia, gdzie jest druga jednostka i korytka prowadzone na zewnątrz :)
  • Odpowiedz
@MisieRzadza: ja się absolutnie nie upieram, że jest dobrze, bo się totalnie na tym nie znam (akurat zupełnie nie-moja branża) ( ͡° ͜ʖ ͡°) podsyłam zdjęcie, ogólnie z samych "fachowców", pomimo polecenia, jestem umiarkowanie zadowolony... Trochę też sam pracowałem przy wykończeniach mieszkań, dawno dawno temu (20 lat już będzie), i widzę mini #!$%@? zrobiony ale i tak mini (zwykle jest maxi). Fakt faktem, że jakbym to
M.....H - @MisieRzadza: ja się absolutnie nie upieram, że jest dobrze, bo się totalni...

źródło: comment_16275836797KwmCIW8sg7aTQ6JaIEG4J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: z tego zdjecia wynika ze masz przylacze do zaworow za balustrada balkonu

WTF XD

@MisieRzadza: nope, osłony zaworów oczywiście nie ma, ale same zawory mieszczą się między "szczeblami" na tyle luźno, że jeszcze widoczna mata wchodzi pomiędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mu_H Gratki brzmi legitnie. Mi zawsze uwłaczała praca za 2tys. Dlatego wybrałem emigrację. Właściwie to przestałem wierzyć, że bez własnej działalności, czy znajomości można godnie żyć w tym kraju... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz