Wpis z mikrobloga

#film #kino #netflix #filmweb #krytykafilmowa #rottentomatoes #imdb #bloodredsky

PROSZĘ BEZ SPOILERÓW, FILM DOPIERO CO WYSZEDŁ! dużo osób(w tym ja) jeszcze nie oglądało, DZIĘKI:)

Hej, wracam z pracy po tygodniu roboty, chcę się odprężyć przy filmie (Blood Red Sky akurat wrzucili na Netflixa), czas wolny: deficytowa rzecz, więc patrzę w Google tytuł czy dobrze oceniany, by nie marnować czasu na typowego średniaka "Straight to Netflix".
Patrzę na Googlowe podsumowanie ocen popularnych serwisów, a tam taki rozstrzał, że aż się lekko zdziwiłem
Filmweb 4.8/10
Rotten Tomatoes 75%
IMDb 6,2/10
Oceny użytkowników Google 83%

Przeważnie oceny są zbliżone, czemu w tym wypadku taka rozbieżność? Może dlatego że dosłownie co wrzucili na Netflixa i jeszcze za mało ocen by się średnia wyrobiła? Pewnie to? Często się to zdarza? Jakieś inne wytłumaczenia? Ile byście dali temu obrazowi?(jeszcze raz proszę bez spoilerów:)).
Pozdrawiam kinomaniaków oraz Janusza Ogrodnictwa dwa domy dalej, który od prawie 2h na pełnych obrotach zarzyna bardzo głośną kosę spalinową, uprzyjemniając całej okolicy grille i ogólnie próby siedzenia na zewnątrz/przy uchylonym oknie, prawdziwy z pana "somsiad". Dobra, słuchawki na uszy.
RabarbarDwurolexowy - #film #kino #netflix #filmweb #krytykafilmowa #rottentomatoes #...

źródło: comment_1627149080zLNQCR5Nvlu0wfB5mceXPY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz