Wpis z mikrobloga

Po prostu pendrive z muzyką będzie jako zabezpieczenie jakby mi nie działało odtwarzanie online


@Jeden_Dwa_Trzy_: no to po to w razie W możesz sobie ściągnąć offline na telefon albo na kompa, ale na pena to już nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jeden_Dwa_Trzy_: Jest na to sposób, ale pobieranie w normalny sposób w aplikacji jest po prostu lepsze
Jeśli koniecznie potrzebujesz pendrive'a, to tworzysz wirtualną kartę dźwiękową, wybierasz ją jako wyjście i na niej nagrywasz, są do tego aplikacje
Robiłem coś takiego, jak wyjeżdżałem gdzieś i nie miałem swojego telefonu, tylko MP3
Ale obecnie pójść gdzieś bez telefonu jest po prostu niemożliwe (przynajmniej u mnie, zaskakująco często dzwonię po karetkę), więc no
Regulamin regulaminem, ale nie może być sprzeczny z prawem.


@CzajkaRuchajka: Nie jest sprzeczny. Spotify nie udostępnia możliwości wyciągnięcia sobie plików MP3 do użytku, jedyne co umożliwia to zapisanie muzyki lokalnie w aplikacji, aby odtwarzać ją w aplikacji. Nie łamie to żadnego prawa.

Za to kombinacje aby tę muzykę wyciągnąć i zapisać sobie gdzie indziej wymagają złamania Art. 267 KK, chyba że chcesz sobie podłączyć telefon kablem i nagrywać wszystko ręcznie tak