Wpis z mikrobloga

@select21: ładny. Co zajada w takim wieku? mój MC stracił 6 zębów w wieku 11 lat, do wyrwania były, i teraz mokra 90% catzz a reszta to sucha karma firbra.
  • Odpowiedz
@select21: kurczę, jak masz budzet to zafunduj mu coś lepszego. Sheba to niestety = whiskas, 4% mięsa, taka zupka chińska..
Średnia półka jakościowa w zooplus to puszki animonda carny (albo single), albo catz 400g wychodzą nieźle cenowo. Ja kupuje na 1,5 miesiąca, darmowa wysyłka i kotek nieźle się trzyma
  • Odpowiedz
@select21: Spoko. Tez nie wiedziałem, ale jak policzyć cena/kg gdzie tam w składzie jest 70% mięcha, to przy zakupie większej ilości puszek (400g opłaca się bardziej niż 200g) cena nie jest wcale większa niż sheba. A kot je wtedy mięso a nie zboże, co mu szkodzi, i później to wychodzi u veta $$.
  • Odpowiedz
@select21: Wzrok nie wpływa na orientację koty wyczuwają wszystko wibrysami dobrym słuchem wzrok im w sumie nie potrzebny xD pooglądaj na yt ślepe koty nie różnią się od nie ślepych jeśli chodzi o zabawę namierzenie miski z żarciem ogółem orientacje przestrzenna itd
  • Odpowiedz