Wpis z mikrobloga

mam pytanie, proszę o odpowiedź :) sos spaghetti łowicza muszę podgrzewać czy wystarczy że zgotuję makaron i poleję prosto ze słoika? nie mam żadnego mięsa do tego więc chyba bez sensu żebym wrzucał sos na patelnię.. tylko nie wiem czy tak bez podgrzewania można..

#kuchnia #obiad #jestemglodny
  • 19
  • Odpowiedz
@TakieKurnaZycie: Rondelek masz? A jak nie chcesz brudzić to ugotuj makaron, odcedź w durszlaku, sos wlej do garnka po makaronie podgrzej chwilke sam i dodaj makaron i podgrzewaj razem. Tyle, że makaron będzie jeszcze "dochodził" z sosem więc może go wyłącz minutkę wcześniej.
  • Odpowiedz
@Shaki: każde jedzenie ze słoika ze sklepu to gówno... marka nie robi na mnie żadnego wrażenia, szczególnie kiedy jestem głodny..

@sohee: :O zbyt skomplikowane :D ograniczę się chyba do patelni, tym bardziej że przecież nie wyleję całego słoika na raz. Wszak jem dziś samotnie :(
  • Odpowiedz
@tygry: Ale jeśli baza jest kompletnie #!$%@? i wali chemią i tanim keczupem na kilometr, to jakbyś nie doprawiał nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@TakieKurnaZycie: Te z proszku zazwyczaj są o dziwo dużo smaczniejsze i podejrzewam że zdrowsze od tych słoikowych, producenci nie muszą dodawać do nich tyle syfu żeby nie zepsuły się od stania na półce przez pół roku ;P A Knorrowa linia sosów w proszku jest zajebista :P
  • Odpowiedz