Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PIAN--A_A--KTYWNA: mnie się marzy, aby pewnego dnia na jaw wyszło sex-tape z Kaczyńskim, Macierewiczem, Rydzykiem na jednej orgii to byłoby piękne zakończenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mango: Ale byłem kiedyś tępy myśląc, że Donald na serio kiedyś do pierdla pójdzie, ci co teraz nabierają sie na to, że Kaczyński do pierdla pójdzie to pewnie na starość będą kupować garnki za 3k zł od Pazury.
  • Odpowiedz
: Ale byłem kiedyś tępy myśląc, że Donald na serio kiedyś do pierdla pójdzie, ci co teraz nabierają sie na to, że Kaczyński do pierdla pójdzie to pewnie na starość będą kupować garnki za 3k zł od Pazury.


@UczesanyPedryl: Dalej jesteś tępy jeśli myślisz, że Donald ma za co iść do pierdla.
  • Odpowiedz
@mango: tyle lat juz po zmianie wladzy, a nadal nie potrafia mu JAKICHKOLWIEK zarzutow postawic choc maja prokurature, chyba juz wszystkie trybunaly, p0licje i inne sluzby. Albo ten Tusk ma TAKIE haki na Kaczynskiego, albo, co gorsza!!!, nie zrobil nic specjalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mango: Czego obecnemu rządowi brakuje żeby ziscić owo pisowskie marzenie? Czyżby dowodów? Tłumacza z niemieckiego?

Bo na pewno nie pełnej kontroli nad aparatem sądowniczym.

Miekkie faje...( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz