Wpis z mikrobloga

Simka Mirasy,
przymierzam się do zakupu laptopa do okazjonalnego grania. Moim faworytem jest obecnie Lenovo Legion i5 RTX 2060. Ktoś wie czemu obecnie prawie w ogóle nie ma ich w sklepach?
Może poleci ktoś co innego. Asusy, acery i hp odpadają bo nie lubię laptopów dla dzieci z kolorowymi klawiaturami.

Wcześniej miałem Della 7559 i to był sprzęt ale nowe Delle są jakieś takie... dziwne.

Budżet max 5000 ACZKOLWIEK nie chce tyle wydać. Za 5000zł to musiłby być już z RTX 3060.
Jakbym dorwał gdzieś tego legiony z i5 i RTX 2060 poniżej 4000zł to go biorę. Może być nawet z 8gb bo sobie kolejną 8 dokupię.

Pytanie do posiadaczy legionów, nie ma problemów z dołożeniem ramy odnośnie gwarancji?

Ryzeny odpadają - bo tak :D

#laptopy #informatyka #komputery
  • 6
@OsaOskarPL: ram można spokojnie dołożyć, natomiast ja zaczynam powoli hejtować #lenovo za Legiony, bo może i fajnie chodzą i mają dobrą moc i byłem na początku zadowolony, ale jeśli chodzi o serwis to maskara- prawie polowę czasu przez który mam kompa to jest w serwisie albo drodze do serwisu, nie potrafią zlokalizować powodów BSODów, za pierwszym razem nawet nie włączyli kompa tylko wymienili ram, nie polecam.