Wpis z mikrobloga

@aut91: To pewnie tez. Ciągle jest młody i przyszłości mógłby znaleźć się w kadrze. Ale termin ogłoszenia tej decyzji wskazuje, że to jednak też miało wpływ na jego decyzje.

@EjniaKK: Mi też się podoba. Mały pstryczek w nos angielskich kibiców.
  • Odpowiedz
@Itun: Szkolcie się u nas, ale grajcie u siebie. Jestem absolutnie zwolennikiem tej zasady. Reprezentacje z Afryki na tym zyskają i będą bardziej konkurencyjne : Ale to fajna rzecz też w innych kwestiach. Nie zmienimy nic w Afryce jeśli nie będziemy działać w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Rzeszowiak2: No nie wiem czy grajcie u siebie w tym przypadku jest słuszne. CHO urodził i wychował się w Londynie. Na pewno czuje duży związek z tym krajem. Nie mam problemów z tym, żeby tam grał dla Anglii. Zdążył już zagrać 3 mecze w seniorskiej reprezentacji Anglii w el. do ME.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: z artykułu o zmianie reprezentacji.

If you’re like me, and were under the impression that players couldn’t switch national team allegiances after making a competitive appearance, you’d be wrong. As it turns out, FIFA changed those rules recently, and now you can switch national teams as long as you have fewer than four appearances (including friendlies), none of those appearances have come at a “final tournament”, and all were made
  • Odpowiedz