Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie czemu miałem już trzecie nieudane doręczenie przesyłki z #aliexpress o numerze #tracking 0055... i nadal brak awizo? Jestem na wakacjach i nie odbiorę a awizo leżało by 2 tygodnie. Pierwsza próba doręczenia była tydzień temu, a trzecia dziś.
  • 10
No dobrze ale przecież nie będę koczował w domu oczekiwaniu na listonosza. Jeszcze do niedawna normalnie można było przesyłki na poczcie odebrać...
0055... i nadal brak awizo?


@theboo: krajowa przesyłka kurierska Pocztex48. Przesyłka czeka 7 dni na odbiór na poczcie wskazanej w awizo. W przypadku podania numeru telefonu, dostajesz awizo elektroniczne (sms) zawierające numer przesyłki, placówkę pocztową, termin odbioru i numer telefonu do kuriera.
@qleczka
Mam już 3 smsy od tej samej przesyłki...

Dzis doreczymy Twoja paczke 005590... Uzgodnij bezpieczna dostawe. Kurier tel. 8.... . Odbierz za pomoca kodu odbioru: 5....

Najnowszy z dziś. Kurier nie odbiera.
@theboo: Rano o 8.00 dzwoń na pocztę (i do kuriera). Skoro już wcześniej zamawiałeś to wiesz gdzie jest Twoja poczta. Z drugiej strony od próby doręczenia masz 7 dni na odbiór (może wiedzą, że jesteś na urlopie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)