Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę przy kawie i papierosie... I coś nie ciśnie na dzban. Pomyślałem, że włączę 1cz filmu jarka z przygodowej wyprawy do odległego Węgorzewa.
Naturalnie pełen pakiet (vanced bez konta, adblocki)
Prychłem na samym początku, gdy nagrywał ze stacji benzynowej. Ten zaniepokojony wzrok, gdy co chwila zerkał w stronę budynku czy iwona nie wraca z damskiej toalety po wyzerowaniu dwóch małpek...
Potem przewinąłem od razu na koniec by zobaczyć, że ten farfocel rzeczywiście nocował w aucie na parkingu jak Terenia Korol z Wieśkiem... Magia.

#mexicano
#kononowicz #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tyskibaton81: Dokładnie Kolego. Śp. Janek miał swój styl życia ale w sumie został sam i na ulicy. A jak przyszedł na Belweder i miał zamieszkać to na bank Rudy zablokował bo Janek zaczynał grać tam coraz większą role i bał sie że szczur pójdzie na boczny tor a on straci wpływy i mniejsza kasa. A drugie ta fascynacja ćpunem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tyskibaton81: Na pewno są i mam nadzieję że są ;-). Ale tak naprawdę to na koniec większość z tego TAG-u(w rym ja) trafi do Choroszczy:). Ja już tu nie widzę innej możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@MrCALVIN: Haha też się tej Choroszczy obawiałem i zrobiłem sobie trochę przerwy od tego wszystkiego ale wróciłem kiedy Olo zaczął wyjaśniać pewnego osobnika i postaram się mu pomóc w tym ile będę mógł, tylko że teraz Olo jest na "wakacjach" zafundowanych właśnie przez tego osobnika...
  • Odpowiedz
@lofix: Ale to trzeba być debilem, nocować w aucie i to w czasie takich upałów, potem w tych samych ciuchach w których spał wyjść na ulicę... A to wszystko przez skąpstwo lub też brak pieniędzy na wynajem kwatery...
  • Odpowiedz