Wpis z mikrobloga

Witam mirki muszę pokonać trasę łódź-Poznań i z powrotem jak objechać te najdroższe bramki słyszałem żeby zjechać na drugim zjeździe w Koninie później słyszałem dwie trasy żeby krajowką do Słupcy i tam z powrotem na trasę i jakieś bramki koło 10 zł albo wersja żeby tą krajowką dojechać do Kostrzyna i tam kierować się z powrotem na A2

#lodz #poznan #a2 #cebuladeals
  • 5
  • Odpowiedz
@SujaQA w stronę Łodzi lecisz tak: jeżeli śmigasz obwodnica Poznania S5 to zjeżdżasz na Dk92 skręcasz na Slugocin , w Slugocinie wlatujesz w A2 do samej Łodzi (koszt 10zl).
Nazad od Łodzi do węzła Golina, później przez Slugocin do Dk92 i 88 zł masz w kieszeni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SujaQA: jeżdżę ta trasą i jak Ci zależy też na czasie to polecam jedną bramkę Kulczyków zahaczyć i zjechać na DK92 we Wrześni. Tam już ta krajówka ma wysoki standard (dwupasmowa) i różnica czasowa co do autostrady już nie jest taka duża. Przy wcześniejszym zjeździe (gdy chcesz zupełnie kulczykową ominąć) trzeba się tułać dobry kawałek po jednopasmowej i to dość męczące jest. Jedynie cena mojej opcji to +23zl do kwoty
  • Odpowiedz