Wpis z mikrobloga

Czy ktokolwiek obecny ma pojęcie, jakie usługi włączyć w G suite, aby konfiguracja wizytówki google działała poprawnie?
Google Moja Firma włączone.
Sprawdzone w wielu przeglądarkach, na różnych komputerach, a kliknięcie w niektóre linki (np. podgląd wizytówki w przeglądarce) powoduje taki błąd, jak na obrazku.

Thanks from the mountain, bo support Google to porażka
#google #gsuite
Pobierz kostniczka - Czy ktokolwiek obecny ma pojęcie, jakie usługi włączyć w G suite, aby ko...
źródło: comment_1626167861KQXyJAIJNzq1lIfACoVcKx.jpg
  • 8
@Supaplex: nie google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wizytówkę ustawiamy sami.

Support G suite odesłał mnie do supportu Google Moja Firma, a ci mnie z powrotem odesłali do G suite. Jak im powiedziałam, że właśnie od nich trafiłam tu, to z wielką łaską wysłał mi odpowiedź z templatki, z której nic nie wynika - mimo, że wydaje mi się, że pytanie jest konkretne.
Sama sobie odpowiem - na wypadek, gdyby ktoś tu kiedyś trafił.

W G suite, tam gdzie mamy menu włączania usług dodatkowych, należy ustawić Dostęp do dodatkowych usług, które nie mają własnych opcji sterowania na włączony.

I voila, działa. Support Google nie potrafił na pytanie o to odpowiedzieć przez niemal 2 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja szukałam, o co może chodzić na tej liście usług poniżej.
Pobierz kostniczka - Sama sobie odpowiem - na wypadek, gdyby ktoś tu kiedyś trafił.

W G su...
źródło: comment_1626863986QmKo4rL8LIdoFPlQtdk65z.jpg