Wpis z mikrobloga

@pinkfloyd12: jak to powiedziałeś, dupy może dawać komu sobie chce, nie twoja sprawa, a na zajeciach powinna się nauczyć jakie środki antykoncepcji są dostępne, jaką mają skuteczność, o tym jak i kiedy może zajść w ciążę i o tym, że istnieje aborcja też powinna wiedzieć i jeszcze wiele innych rzeczy.

I widzę, że powtarzasz bzdury o proponowanym materiale edukacji seksualnej, bo nie jesteś w stanie tego przeżyć z jakiegoś powodu,
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: zapytałem cię za co musisz płacić, a ty reagujesz jak małpa w zoo.

Zacytowales moje zdanie o tym, że kobieta może uprawiać seks z kim tylko chce (użyjemy tym razem cywilizowanych zwrotów) i to nie twoja sprawa. Napisałeś, że musisz za to płacić, dlatego zapytam jeszcze raz. Za co musisz płacić?

Odpowiem ci od razu na dwie rzeczy.
Jeśli chodzi o zajecia z edukacji seksualnej to jest to element edukacji i jest pożyteczny społecznie. Państwo chce ograniczać wydatki na niechciane dzieci i leczenie chorób wenerycznych i wielu innych spraw i jeżeli wydaje na obecne problemy 100 mln zl, a na edukacje wyda 99 999 999 zl to taki program
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12:

JUż ci tłumaczę - pińcetplusy nie są z kieszeniu Naszego Jareczka. Alimenty z funduszu nie są z kieszeni ojców.

Kosiniakowe (nazwa może mylić) nie sa z kieszeni Kosiniaka ani Kamysza.

Masz jakiś problem z głowa? Bo znowu się zachowujesz jak małpa
  • Odpowiedz
Ale jakie lewackie prawa tworze? Mam swój pogląd, że aborcja powinna być dostępna na żądanie. I mam swój pogląd na to jak ten program powinien być finansowany.


@wiecznylowcaumyslow: niestety kolega @pinkfloyd12 wie lepiej od Ciebie, jakie masz poglądy i jak wg Ciebie powinno wyglądać prawo: chcesz uczyć 6-latki masturbacji w szkole, dwunastolatki seksu z murzynami, a przymusowe aborcje na żądanie fundować bezpośrednio z jego konta bankowego. To zupełnie tak,
  • Odpowiedz