Wpis z mikrobloga

Kurde, sory mireczku. Źle przeczytałem, na powrocie chyba nic nie musisz juz robic. To ja dopytam :D Czy przed wyjazdem wypelniales cos oprocz PLF?
@meras @cocietoobchodzi też się podpinam z zapytaniem. Lot mam w piątek wizzairem i dostałem maila żeby wypełnić jakieś dwa druki przed wejściem na pokład. Jednak wszędzie piszą o jakichś drukach na pokładzie itd trochę zamieszanie
@Daaaek formularz musisz wypełnić wcześniej niż 24 godziny a mówiąc tak najprościej to musi być wypełniony np. Kilka dni przed startem a najpóźniej 1 dzień (24h) przed wyjazdem ale im szybciej tym lepiej. Jeśli tak zrobiłeś to qr kod dostaniesz w nocy przed wylotem (nie wczesnie). Ja leciałem w niedziele z dziewczyną to kody dostaliśmy po godzinie 23 w sobotę. Pamiętaj że każda osoba dorosła musi wypełnić swój wniosek. Jak chcesz coś
@Daaaek to wystarczy mieć na telefonie. Przyjdzie to w treści maila ale jak klikniesz w link to zapiszesz załącznik pdf. Generalnie cały ten cyrk z formularzami to śmiech na sali. Więcej z tym stresu niż to warte. Ja leciałem z Warszawy na Korfu to każdy tylko zerkał na to czy masz kod i nic więcej. Niczego nie skanowali itd. stał tylko koleś zerkał w telefon, mówił "ok" i mogłeś zabrać bagaż i
@lgc89: no pewnie to wszystko jest wymagane odgórnie, a w praktyce działa tak jak napisałeś, ale dla świętego spokoju będę miał wszystko przygotowane :P
@Daaaek: potwierdzam sam właśnie jestem na Santorini i kod qr PLF jest wymagany, Wizz Air nie wpuścił na pokład pary, która czekała w kolejce do wejścia na pokład przed nami. Kod dostaliśmy około 24h przed wylotem.
@Popcornn1 najlepiej sprawdz sobie na stronach turystycznych bo to się ciągle zmienia. Ja jak leciałem tydzień temu to musiałem wypełnić formularz i w zależności od wariantu wydruk certyfikatu szczepienia, testu lub ozdrowiciela. Tylko ten formularz zrób wcześniej np. Kilka dni przed lotem. Unikniesz stresu