Wpis z mikrobloga

Czemu #mapycz w trybie nawigacji nie mają komunikatu

Teraz zawróć go zgubisz trasę!!!

tylko milczą i użytkownik jedzie sobie zadowolony nieświadomie oddalając się od celu ( )

Punkt 16 na zaplanowanej trasie postawiony specjalnie pod zaliczenie kwadratka. Słuchając jedynie komend głosowych przejechałem punkt, cały kwadrat i nawet wjechałem na kolejny (
) (Oczywiście nic nie zyskałem bo ten kolejny już był zaliczony wycieczką sprzed dekady). Widząc nad głową olbrzymią linię energetyczną schodzącą w dolinę zorientowałem się, że zaraz dojadę do Elektrowni Wodnej Żarnowiec a wcale tam nie planowałem trasy i dopiero zawróciłem. Pod górę. I pod wiatr ()

Po lewej zaplanowana trasa w Mapy.cz, po prawej przejechana trasa w StatsHunterze:

#rower
faxepl - Czemu #mapycz w trybie nawigacji nie mają komunikatu
 Teraz zawróć go zgubis...

źródło: comment_1625948548uNuKNupamyNVOQzOECFuSH.jpg

Pobierz
  • 4
@faxepl: O kurna chyba dodali "We added sound alerts for exceeding the speed limit and rerouting in navigation"
I z forum:

Dobrý den, od verze 9.6. si můžete v nastavení navigace zapnout "upozornění" . Budete tak upozorněni i při přepočtu trasy, když ji opustíte..

Witam, od wersji 9.6. możesz włączyć „powiadomienia” w ustawieniach nawigacji. Zostaniesz również powiadomiony, gdy trasa zostanie ponownie obliczona po jej opuszczeniu.
k.....t - @faxepl: O kurna chyba dodali "We added sound alerts for exceeding the spee...

źródło: comment_1626284669cvMPMTPPz6BjgwYpPHCUiR.jpg

Pobierz