Wpis z mikrobloga

@Mixer135 mam paru znajomych którzy to skończyli, bardzo ciężkie studia ale praca i pensja zacne, jak jeszcze byli na studiach to dużo firm już chciało ich zatrudniać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mixer135: Zakładam, że kolega jaja sobie robi. Z tego kierunku zawsze robiono sobie jaja, że jak nic nie umiesz, nie chcesz się namęczyć i mieć tytuł to idziesz właśnie tam. Patrząc po opisie to zmarnowane lata, chcesz pracować w drewnie to nauczysz się tego w pracy/ w praktyce, a nie na takich studiach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mixer135: praca jak praca. Studia kiedyś to była katorga na SGGW stara kadra, zerowa współpraca z branżą i stary park maszynowy. Z tego co wiem teraz prężnie współpracują z przemysłem i wszystko poszło mocno do przodu.

Największy minus jest taki że duże zakłady znajduja się w jakichś dupowach. Ogólnie pod względem studiów SGGW super, zajebisty kampus i imprezy xD
  • Odpowiedz
@Mixer135 w Poznaniu na UP,
Nie robię sobie jaj, poprostu tak było, progi były tam zerowe więc przyjmowali każdego a kończyła garstka osób. Studiowali tam już z 5 lat temu, zgłaszały się nawet na uczelnię firmy które poszukiwały studentów na staże w tym kierunku. Nie wiem jak jest teraz, może się pozmieniało..
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ja tam studiuje sobie Meblarstwo na SGGW, pochodną technologii drewna ale bardziej w strone projektowania i zarządzania produkcją mebla. Chwale sobie, ale studia trudne. Generalnie robimy praktycznie to samo co koledzy z technologii drewna ale mamy więcej projektowania i wgl.
  • Odpowiedz