Wpis z mikrobloga

ej #!$%@? XDDDDD rozmawiałem z matką o wyglądzie, blackpillu itp i powiedziałem, że "planuję zrobić przeszczep włosów, bo jest to dla mnie ciężkie" a ona "ale chłopak nie musi być ładny, tylko odważny" i później pokazała mi zdjęcie mojego ojca i śmiała się, że jest tam prawie łysy XDDD stało się to dosłownie 3 minuty temu. Ja #!$%@?, z kim ja żyję xd #!$%@? z tego, że byłem obrażany w dzieciństwie i chce coś w końcu ze sobą zrobić, zaraz wyjdzie i powie, że jestem #!$%@?ęty i żebym się rozwijał, #!$%@? trzeba polegać na sobie
#blackpill #przegryw
  • 29
@2418682u: ogólnie ma sporo racji. Rozejrzyj się i zastanów ilu w Polsce tak naprawdę facetów wygląda jak modele? A ilu z nich ma ładne dziewczyny? W życiu jak w dżungli. Jak jesteś silny, pewny siebie, przypakowany, bądź ogólnie "duży", wiesz jak zarabiać pieniądze, wozisz się dobrą furą, nie żałujesz kasy na kobietę, to nawet ładnym nie trzeba być, a samice same się zlatują.
@omajgydnes: ja mam psychę zrytą na maksa, mam za 2 tygodnie pojechać do koleżanki i poznać jej rodziców a z nią widziałem się dwa razy i byłem dwa razy w czapce no i było zajebiście ale niestety mam takie kompleksy, że jak mnie zobaczą z tymi włosami to będzie lipa ;/
@2418682u: napiszę coś co cię zaskoczy, ale ogólnie większość ludzi ma #!$%@? na włosy u innych. Dopóki nie robisz sobie jakichś zaczesek i wymyślnych fryzur nieadekwatnych do gęstości owłosienia (patrz detektyw Rutkowski) to nawet nikt nie zauważy, że masz jakieś #!$%@? włosy. Jak masz rzadkie/zakola to strzyż się na krótko, boki 1-3 mm maks, góra 6-9 mm i można naprawdę schludnie wyglądać. Popatrz na Pudziana, gość jest milionerem, kawaler, mógłby sobie
@2418682u: Nie słuchaj normictwa tylko rób przeszczep nawet dla poprawy poczucia wartości. Bluepillowcy i redpillowcy będą gadać, ze zakola to nie jakaś tragedia, ale to zwykły cope. Nawet u chadów zakola mogą zrujnować wygląd, a co dopiero u przeciętniaka. Zwłaszcza, gdy masz dość rzadkie włosy i gołym okiem widać recesję.
Bez odpowiednich rysów twarzy i kształtu czaszki większość wygląda jak dzieci po chemioterapii, a nie Jason Statham czy inny The Rock.
Masterpolska94 - @2418682u: Nie słuchaj normictwa tylko rób przeszczep nawet dla popr...

źródło: comment_1625945874Pd8atetyaD83Xl0jsBZi4l.jpg

Pobierz