Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja mam próbować podbić do kobiet które od najmłodszych lat jeździły na kolonie, obozy, chodziły na wszelkie imprezy i mają ponad tysiąc znajomych. A ja dopiero gdy wyprowadziłem się od rodziców mogłem spokojnie sam wyjść do sklepu bez tłumaczenia się gdzie idę.

To tak jakby próbować zaprzyjaźnić z sobą typowego Janusza pracownika fabryki i milionera który sam się dorobił gdzieś poza polską, Ci ludzie to totalnie inny świat, może się pojawić ciekawość ale nic więcej.

#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e95426ae4a3c000a405aa6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: naucz się kłamać dobrze. Jak laska się dowie, że spędzałeś Sylwestra chociaż raz samemu w domu, nie wyjeżdżałeś w majówkę, nie robiłeś urodzin na 20 osób z balonami to zaraz będzie się na ciebie krzywo patrzeć i myśleć co z tobą nie tak.

Been there, done that. Ja akurat kłamać nie lubię więc nie spotykam się z dziewczynami żeby właśnie na takie pytania nie odpowiadać, więc problem solved
  • Odpowiedz
OP: @Pozytywny_gosc: I mam całe życie kłamać? Kiepski pomysł.

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Polecam wyprowadzkę, moje wszelkie problemy z rodzicami znikły odkąd dzieli nas 60km. Ok wynajem mieszkania to duży koszt, a z pokojem bywa różnie ale i tak mimo wszytko moim zdaniem warto.

@bellazi: Ja potrafię zagadać i to by było na tyle. Nie potrafię utrzymać znajomości z kimś kto miał wielokrotnie lepszą przeszłość odemnie, po prostu czuje się gorszy i taki zagubiony. Być może twój
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
naucz się kłamać dobrze. Jak laska się dowie, że spędzałeś Sylwestra chociaż raz samemu w domu, nie wyjeżdżałeś w majówkę, nie robiłeś urodzin na 20 osób z balonami to zaraz będzie się na ciebie krzywo patrzeć i myśleć co z tobą nie tak.


@Pozytywny_gosc: niezłe oderwanie od rzeczywistości, jak czytam takie tejki to coraz mniej przestaje mnie dziwić przegrywowe taplanie się w pilach, żeby tylko uciec od potencjalnego progresu w
  • Odpowiedz
@CiaoBobrze: no tak bo na pewno Juleczka, która co 3 dni chodzi na imprezy od 15 roku życia, miała ich tysiące, poznała setki facetów będzie normalnie patrzeć na typa, który ma 20+ lat i może policzyć fajne wydarzenia w swoim życiu na palcach jednej ręki.

Praktycznie każda nawet introwertyczka spędza sylwestry, urodziny, majówki, ferie, wakacje w gronie znajomych i będzie krzywo patrzeć na gościa samotnika, który tak czasu nie spędzał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: spędzałem ze znajomymi i spędzałem też siedząc przed kompem i grając w gierki. Poznawałem w swoim życiu ludzi co imprezowali więcej niż ja oraz takich co pierwszy raz w życiu gdzieś wyszli i wiesz co, wcale nie byli traktowani jak odpad tylko dlatego, że nie mają bogatej historii imprezowo - towarzyskiej.

Nikt wam nie każe celować w imprezowe karyny dla których jedyną rozrywką jest lokalna potańcówka co 2 dni,
  • Odpowiedz
@CiaoBobrze: ale ty nie rozumiesz, że nawet totalne szare myszki również mają znajomych i nie siedzą same w domu? I dla nich facet który nie chodził na żadne wydarzenia jak OP to totalny dziwak i creep? Tak są takie osoby odbierane, to fakty.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: to ty nie rozumiesz, że to co #!$%@? nie jest prawdą. Ja w przeciwieństwie do ciebie poznałem wielu ludzi - w tym takich, którzy nie mieli znajomych i siedzieli w domu aż w końcu gdzieś wyszli pierwszy raz. Moje znajome, które poznawały takich ludzi nie traktowały ich jak creepów albo ludzki odpad. Moja różowa również i nie ma dla niej w tym nic dziwnego.
  • Odpowiedz
@CiaoBobrze: Gościu ma kompleksy i być może słusznie. OP ile masz lat, bo to ważne?

Najprostrza radą jest robic swoje, iść na siłownie, do kina, naścienke kajaki, z kuplami na piwo, raz drugi piątu, wieszość tych rozywek, nie zadne roket sciene. Zdobędziesz obycie, i bedziesz mieć mniejsze kompleksy.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: bo z ludźmi, których się zna można pogadać i dowiedzieć się takich rzeczy, bo niektórzy z tych nowych ludzi byli integrowani w nasze paczki znajomych. Stawiasz sobie chochoła i na siłę będziesz twierdził, że każda laska to p0lka co wyczuwa odpad na kilometr i z automatu nim gardzi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz