Wpis z mikrobloga

Pytania do różowych
1.Podręczniki głoszą,że różowa ma okres co 28 dni a krwawienie to 4 dni.Podobno taki stan rzeczy to pobożne życzenia.Ile % kobiet ma te podręcznikowe okresy? Jakiś niewielki odsetek?
2.Jak to jest z tym krwawieniem? Podobno 4 dni to też bzdury.4 Dni to leci tak mocno a potem i tak się jeszcze sączy i podobno cały ten okres to leciutko 8 dni.
3.Jaki jest prawidłowy zakres częstotliwości okresu? W przedziale 20-30 dni? Przy jakim skróceniu częstotliwości okresu zaczęły byście się niepokoić,że coś jest nie tak? Co 18 dni? Co 15 dni? Przy jakim wydłużeniu częstotliwości okresu też byście się martwiły? Co 35 dni? Co 40 dni? U mnie w gimnazjum była jedns laska co miała okres raz na pół roku tylko.
#okres
  • 9
  • Odpowiedz
@pracze-odrzenskie: Każda kobieta ma różnie XD ja mam okres co 26-35 dni na przykład, jak ktoś ma okres raz na kilka miesięcy, to już poważny znak, ze coś Jesy nie halo. U mnie trwa jakieś 6 dni na przykład
  • Odpowiedz
@somskia: @Waderra:
Jakie są zwiastuny okresu,że będzie jeszcze dzisiaj wieczorem albo jutro? Słyszałem,że np.napady głodu zwiastują,że okres lada moment.
Podobno,w czasie okresu macie często chęć na czekoladę.Czy ta teza może być prawidlowa-podczas okresu tracicie krew bogatą w żelazo i organizm chcąc zrekompensować sobie utratę żelaza daje wam znać,żebyście zjadły czekoladę?
  • Odpowiedz
@Waderra: Generalnie wy cię przejmujecie tym,że macie za rzadko lub za często okres,czy jak nie ma żadnych innych dolegliwości to wyjebongo? Np.ja gdybym przestał się pocić pod pachami co jest to nie poszedłbym z tym do lekarza.Cieszylbym się,że już nie muszę używać dezodorantu i olał sprawę.
Jak wy podchodzicie do okresu?
  • Odpowiedz
@Waderra: Czy kiedy masz to ciśnienie na seks to twój chłopak jest zawsze dyspozycyjny? Czy jeżeli tego akurat dnia by ci odmówił to byłby mega foch i #!$%@??
Ogólnie mówi się,że babskie fochy i dziwne akcje przed okresem to u dziewczyn norma i trzeba to tolerować i wybaczyć.Yyyy....No,nie? Nie wyobrażam sobie aby kobieta przez swój okres wyżywała się na klientach w pracy.Takie fochy są żałosne i świadczą o braku jakiejkolwiek
  • Odpowiedz
@pracze-odrzenskie: Nie będę tego usprawiedliwiać, nic nie jest powodem żeby wyzywać się na innych ¯_(ツ)_/¯ wystarczy nauczyć się panować nad emocjami, ogólnie od jakiegoś czasu wypracowałam sobie pewne zachowania i nie pamietam kiedy miałabym „damskiego focha” jak to określiłeś. Co to są dziwne akcje? Jesteśmy dorosłymi ludźmi i powinnismy umieć normalnie wyrazić swoje emocje i pragnienia
  • Odpowiedz