Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: dwójmyślenie to główny wymóg pisowca. PZPR i komuny nienawidzimy, ale pan Piotrowicz wielki patriota. Niemcy straszny wróg i jak ktoś dwa zdania po niemiecku powiedział to zdrajca narodu, ale jak taka pani Przyłębska na co dzień mieszka w Berlinie to spoko xD Już nawet nie będę zaczynał o umiłowaniu zarodków przy jednoczesnym dobijaniu psychiatrii dziecięcej, przymykaniu oka na molestowanie dzieci, przemoc domową itp.
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: no właśnie zapomniałem kto pierwszy zaczął zwracać uwagę na tę sprzeczność często występującą u populistycznej prawicy - wróg jest jednocześnie bardzo silny i bardzo słaby.

dobra, wygooglowałem i był to Umberto Eco w eseju "Ur-faszyzm" z 1995, wcześniejsze niż się spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dwójmyślenie to główny wymóg pisowca. PZPR i komuny nienawidzimy, ale pan Piotrowicz wielki patriota. Niemcy straszny wróg i jak ktoś dwa zdania po niemiecku powiedział to zdrajca narodu, ale jak taka pani Przyłębska na co dzień mieszka w Berlinie to spoko xD Już nawet nie będę zaczynał o umiłowaniu zarodków przy jednoczesnym dobijaniu psychiatrii dziecięcej, przymykaniu oka na molestowanie dzieci, przemoc domową itp.


@lkg1: #!$%@? do czego doszło że oni
ShineLow - > dwójmyślenie to główny wymóg pisowca. PZPR i komuny nienawidzimy, ale pa...

źródło: comment_1625782618uWbJqR9E0yfqYTGFuP4J48.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjadlbym_kebaba: tusk to diabel tak tvpis mowi a mnie #!$%@? ze wykopki mowia ze to aniol. i tusk #!$%@? 24% vat na dwa lata potem pis przedluzy i #!$%@? i kreci sie karuzela bo wyborcy maja pamięć neonki
  • Odpowiedz