Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że o tym karnym dla Kane z 73 minuty nawijają tylko usprawiedliwiający się Brytole i dotknięci borkozą Polacy.
Mówiłem, że Borek to beznadziejny komentator, no ale widzę że ponad 20 minut stronniczego Borkowego #!$%@? niektórych przekonało. Dla tych, którzy nie wiedzą - karnego nie było, bo Kane, żeby w ogóle znaleźć się z piłką w polu karnym musiał najpierw zdeptać Poulsena - i to odgwizdał sędzia, prosta sprawa.

Jeszcze wracając do karniaczka na Sterlingu - powiem tylko, że jeżeli za to jest karny, to śmiało można uznać, że w każdym rozgrywanym spotkaniu niesłusznie nie gwizda się kilkunastu jedenastek. Kontakt teoretycznie był, ale dopiero w momencie kiedy nasz nurek miał już założony kombinezon, płetwy i butlę tlenową.

Chciałbym żeby VAR analizował też próby wymuszania fauli i sugerował sędziemu na słuchawie sytuacje do obejrzenia - kilka minut wcześniej też był rajd Sterlinga, który puścił piłkę bokiem...a sam wystrzelił się prosto w ciało duńskiego obrońcy próbując złowić gwizdek - jakby wtedy obejrzał za tą akcję żółtko to śmiem twierdzić, że w sytuacji z karnego utrzymałby się na nogach- takie przeczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #euro2020 #pilkanozna
  • 16
  • Odpowiedz
@oirectine: zupełnie nie rozumiem tego spuszczania się nad duńczykami, którzy od drugiej połowy grali piach. Mają swój sukces, bohatera i cześć. Z przyjemnością obejrzę angielsko - włoski finał
  • Odpowiedz
@elperson: a czy ja gdzieś napisałem, że Duńczycy zagrali świetne spotkanie?
Nie zagrali, Anglia od pewnego momentu całkowicie ich zdominowała i zmonopolizowała piłkę - no ale za to, że się fajnie gra nie przyznaje się punktów i ten obraz gry w ogóle nie zmienia faktu, że Duńczycy zostali oszukani i odesłani do domu po fantomowym karnym.
  • Odpowiedz
Chciałbym żeby VAR analizował też próby wymuszania fauli i sugerował sędziemu na słuchawie sytuacje do obejrzenia


@oirectine: Amen. A za symulacje i próby wymuszenia walić żółcią, a w wyjątkowo bezczelnych sytuacjach nawet czerwienią. To się nie może, k#rwa, piłkarzom opłacać – bo jest niesportowym zachowaniem i ordynarnym oszustwem. Skoro za obrażanie rywala albo rasizm wylatuje się z boiska, to za nurkowanie też się powinno.
  • Odpowiedz
@dracuch: wczoraj rozmawialem ze znajomym, gdzie zaden z nas nie pamieta kiedy ostatnio widzielismy zolta za symulowanie - pamietam takie akcje z dziecinstwa, ale od wielu lat jakos bezkarnie to wszystkim uchodzi... A potem rozkmina "czemu futbol traci ogladalnosc" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oirectine ja odnoszę cały turniej wrażenie, że Sterling za wszelką cenę w każdym meczu próbuje dostać się w pole karne przeciwnika i drybluje nawet przeciwko 5 obrońcom przeciwnika tworzącym mur, bez najmniejszych szans na powodzenie, tylko po to, żeby mieć kontakt fizyczny z przeciwnikiem i moc wymusić faul
VAR powinien też w tego typu sytuacjach rozpatrywać przyznanie nurkom żółtych kartek, np. nagranie z Immobile przy bramce Włochów jak nagle został uzdrowiony,
  • Odpowiedz
@oirectine: Anglia wchodzi do finalu po fatalnym bledzie sedziego, ktory odgwizdal rzut karny i nie sprawdzil osobiscie varu. Bede to spamowal wszedzie gdzie sie da.

Na kanale sportowym padl jeszcze temat bramki dunczykow, jakoby wbrew przepisom. Chodzi o zasloniecie pilki przez zawodnikow Danii, gdzie przepisy zabraniaja ustawiania sie w ten sposob i w takiej odleglosci w jaki zrobili to dunczycy. Nie weryfikowalem tego, ale dosyc istotna rzecz mysle. NIEMNIEJ, rzut
  • Odpowiedz