Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
K*rwa jak ja nie znoszę 21 wieku.
Douszne słuchawki bluetooth to najgorsze co przytrafiło się ludzkości w ostatnim dziesięcioleciu.
Tylko ja mam taki niefart, że paruje raz na jakiś czas tylko prawą albo tylko lewą i żadne czary nie są w stanie zmusić do działania obydwu jednocześnie. Dwa dni i problem sam mija żeby dwa dni później powrócić.
K*rwa jeszcze jak mi jedna ostatnio wpadła pod fotel w aucie to 15 minut ją wydłubywałem.
Gdyby tylko ktoś wymyślił słuchawki na kabel i specjalny port w telefonie do ich podłączenia to rozwiązało by wszystkie moje problemy ze słuchawkami.
#zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
Krwa jeszcze jak mi jedna ostatnio wpadła pod fotel w aucie to 15 minut ją wydłubywałem.

Douszne słuchawki bluetooth to najgorsze co przytrafiło się ludzkości w ostatnim dziesięcioleciu.


@e47d8g46: To że masz dziurawe ręce i to że kupujesz jakieś chińskie tws po 200 ziko nie znaczy, że słuchawki bt są do kitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simsakPL: @e47d8g46: dziurawe ręce dziurawymi rękami. Z niczym innym nie mam takich problemów. Dosłownie nic innego nie wpada mi pod fotel tylko to cholerstwo.
Ciekawa sytuacja bo w sumie jak tak myślę to na androidzie 10 było mniej problemów. Po aktualizacji do 11 mam dramat i w większości przypadków tylko jedna słuchawka działa.
Inna kwestia, że za 200ziko to słuchawki na kablu to były już z tych lepszych a bt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@entropy_: No gdyby #!$%@? nie wiem, był na rynku taki wybór słuchawek w każdym możliwym kształcie i rodzajem połączenia to byłoby pięknie... A, nie, czekaj... Przecież tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może kup sobie coś porządnego zamiast chińskiego gówna. Albo takie na siłownię połączone kablem między sobą tylko.
  • Odpowiedz