Wpis z mikrobloga

@Ja_na_wykopie: Aby to udowodnić musiałbyś pokazać takie przykładowe społeczeństwo i dane, które by to potwierdzały.

Bez obrazy, ale w tej materii wielu "nowoczesnych" ateistów, którzy uważają się za lepszych od wierzących nie różni się zbyt wiele od starszych ludzi, którzy traktują brak wiary w Boga jako źródło zła wszelkiego.
Mógłbym, ale nie chce mi się szukać.


@Ja_na_wykopie: mhm...

"nowoczesny ateizm".


@Ja_na_wykopie: Pogląd wielu ateistów (nazywanych też gimboateistami), którzy uparcie wierzą, że ich brak wiary w Boga czyni ich lepszymi, bardziej racjonalnymi i bardziej naukowymi niż ludzi wierzących. Dodatkowo chcą ten swój pogląd rozprowadzić na cały świat gardząc przy tym wszystkimi innymi.

Ateizm nie posiada żadnych ksiąg wskazujących kogo zabić, a kogo nie.


@Ja_na_wykopie: Jeśli byłbym złośliwy to na
Aby to udowodnić musiałbyś pokazać takie przykładowe społeczeństwo i dane, które by to potwierdzały.


@Aleksander_Newski: Liczba ateistów w USA waha się od 2 do 15% w zależności od zdefiniowania pytania (deklarujący się jako ateiści, deklarujący się jako niewierzący, deklarujący się jako niereligijni). Tymczasem liczba ateistów w więzieniach w USA to 0.02%.

Znaczy odsetek ateistów w więzieniach jest od 1/100 do 1/700 mniejszy od odsetka ateistów w społeczeństwie. I nie psiocz, że
r.....o - > Aby to udowodnić musiałbyś pokazać takie przykładowe społeczeństwo i dane...

źródło: comment_w76BmhAOktLdAVlNhRjUAwIs7GPF0WGW.jpg

Pobierz