Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki, macie jakieś sposoby na wrastające włoski/ślady na nogach po goleniu bądź depilacji (tak zwane strawberry legs)?
Lato, a ja nie odważę się włożyć szortów czy sukienki, bo mam okropne ślady/kropki na nogach. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kiedyś mi nie wrastały w ogóle włoski i nogi po goleniu były gładziutkie, a teraz to jakaś masakra

#uroda #mirabelkopomusz #kosmetyki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e4df69c52352000b0bfa09
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Przed goleniem zrób porządny peeling na bazie olejku, są dostępne w Rossmanie za 6zl lub zwykła oliwa (nawet taka z cytryną, dostępna w sklepach, ładnie pachnie). Można wymieszać go z cukrem i żelem pod prysznic. Po tym ogolić nogi kremem do golenia Nivea men w białym opakowaniu i posmarować kremem np z witaminą A. Przynajmniej mi nieco pomaga aczkolwiek mam nadzieję, że ktoś jeszcze poda swoje sposoby jak sobie poradzić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakaś mirabelka tutaj kiedyś polecała golenie nóg maszynką venus różową na zwykłą oliwkę. Potem jak wycieram nogi ręcznikiem to nie trę na maksa, tylko robię "pac pac", żeby wchłonęła się woda. Ten sposób bardzo mi pomógł - szczególnie w lato. Kiedyś było mi ciężko ogolić nogi dwa dni po poprzednim goleniu, bo wyglądały jak truskawka i były mega podrażnione, a teraz jest dużo lepiej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mi pomogło częste złuszczanie, głównie rękawicą w wannie, też czasem na sucho szczotą. Dużą poprawę ogólnie skóry zauważyłam przy regularnych kąpielach w preparatach siarczkowych albo siemieniu lnianym/krochmalu. A golę nogi na czarnym mydle, czasem zanim nasmaruje nogi balsamem spsikuje srebrem z Rossmana. A balsamy najlepsze emolientowe, mój ulubiony to bioderma. Myślę, że ogólnie zadbanie o stan skóry przyniesie efekty.
  • Odpowiedz