Wpis z mikrobloga

A ja chciałbym zobaczyć na fame Biedke. Pomijając fakt, że biedka jest czujny:), bo zerka na wykop i zgłasza niewygodne tematy (glownie związane z kasa), to uważam, że człowiek jest chory na glowe, więc idealnie by sie nadawał. Jako przeciwnika dałbym mu jednego z policjantów, którego nazywal #!$%@? czy frajerem. Takiego w podobnym wieku, waga i z chęcią zobaczę wojownika, który tak dużo krzyczy, a tak mało robi. Z chęcią zobaczę jak policjant oklepuje mu jape. Może z wypłaty dostanie wystarczająco hajsu na biedkolot, żeby mógł jeszcze bardziej walczyć o Polskę. Taki drugi Zurom. Zebra o pieniądze, nic z tego nie wynika poza jego wygodami. Ostatnio chyba nie zgadza się hajs, bo nagrywają filmy jak to walczą, że Ci są źli, a my dobrze, że już prawie głodują, na chleb nie mają. Największą beka, że oni mówią, że grozi im "samobojstwo", że miliony pogróżek. Ja wiem jedno, dla wladzy są pożytecznymi idiotami i takich chcą miec na ulicach. Oni boja sie inteligencji.
A wracajac do tematu, mysle, ze byloby wielu chetnych policjantow, ktorzy zrzuciliby mundur i odwdzieczyli sie za te obelgi.
#famemma #biedka #policja #patostreamy
W.....s - A ja chciałbym zobaczyć na fame Biedke. Pomijając fakt, że biedka jest czuj...

źródło: comment_1625593494P4jKeAz79ZGptYnusNGEhT.jpg

Pobierz
  • 1