Wpis z mikrobloga

jaki jest wg Was najlepszy środek na komary do włożenia kontaktu lub nie wiem, #!$%@?, cokolwiek, bo ocipieje w tym roku. nie da sie na sekunde otworzyć okna, bo zaraz pełno tych gnojów w środku.

uprzedzam pytanie o moskitiere - wynajmuje mieszkanie i mi sie nie chce z tym #!$%@?ć.

macie coś sprawdzonego (BTW gniazdko mam niedaleko potencjalnie otwartego okna)?

#komary #pytanie #niewiemjaktootagowac
  • 15
  • Odpowiedz
@Plp_: i powiedz mi jeszcze to działa tak, że jak Ci #!$%@? wleci to on zdycha pod wpływem tego, czy ten płyn tworzy tylko barierę żeby #!$%@? nie wlatywały ale jak wleci to żyje dalej? xD mega dawno tego nie używałem i nie pamiętam jak to działa
  • Odpowiedz
@loungemacher_: właśnie ten tylko na komary #!$%@? daje, ma mniejsze stężenie środka czynnego i w praktyce nie działa. W zeszłym roku chciałem przyoszczędzić, kupiłem i komary latały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Powiem szczerze nie wiem jak działa xD tzn wiem że substancja jaka jest rozpylana z tego dyfuzora jest toksyczna dla owadów, ale w praktyce mam wrażenie że owady same unikają kontaktu bo jakichś martwych owadów w
  • Odpowiedz