Wpis z mikrobloga

@Rudyprzegryw2137: wy sami nie wiecie, co to empatia. Nie wiem nawet, czy nie lepiej darować sobie odpisywanie, bo pewnie to bait, ale zaryzykuję. Osobnik wyżej przekłada komfort swojego naganiacza nad życie, zdrowie, prawa połowy ludzkiej populacji. Innymi słowy, dla niego zniewolenie kobiet i zmuszanie ich do seksu to nic, brak ruchańska za to, to straszny problem i cierpienie. Większość przegrywów ma podobne poglądy; takich nie można nazwać ludźmi. Nie posiadają
  • Odpowiedz
@AstraLavistA_Baby: Aha czyli tworzysz imaginacje na temat wszystkich przegrywów na podstawie wypowiedzi, najczęściej będącej trolem jednego gościa? Czyli rozumiem że nienawidzę nie wszystkich kobiet jest twoim zdaniem usprawiedliwione bo wiele z nich to szmaty? Albo się z tym zgadzasz albo jesteś na bakier z logiką albo jesteś po prostu hipokrytą.

Jeśli seryjny morderca zostanie zagryziony przez bezpański psy, a ja powiem, że dobrze tak #!$%@?, to też jestem śmieciem bez
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: Poza tym mówienie o '' komforcie naganiacza'' w kontekście problemów ludzi odrzuconych którzy nigdy nie zaznali miłości, ciepła, akceptacji, seksu jest #!$%@? odrażające. Tak jak masa innych bzdur które piszesz o przegrywach, a które są tylko twoimi imaginacjami opartymi o wykrzywiony obraz zbudowany na tym co kilka osób w przypływie frustracji napisze lub zaplusuje dla trolu lub od tak wyleje z siebie w przypływie ściskającego za gardło żalu.
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: co by nie było, takie wylewanie zali i obrażanie wszystkich z powodu kilku szmul tez jest odrażające. I tak, jeśli jakaś kobieta obraża niskich, też to jest odrażające. Natomiast przegrywy to specyficzna grupa. Nie zachowują się tak, że ludziom robi się ich szkoda, zachowują się wręcz nieznośnie, robiąc na złość, pod górkę, są toksyczni.
  • Odpowiedz