Wpis z mikrobloga

#audio #muzyka #amplituner #denon #canton #kinodomowe

Mireczki. Mam niewielki salon (około 20 metrów kwadratowych) w prostokącie, na dłuższych ścianach telewizor i kanapa (rzecz jasna naprzeciwko siebie, około 4 metry). Chcę zamienić swojego soundbara na coś trochę lepszego, ale zachowując kompaktowe gabaryty z uwagi na brak miejsca. W oko wpadł mi system Denon + Canton 5.1, o taki: https://www.salonydenon.pl/zestawy-kina-domowego/kino-domowe-avr-x1600h-dab-movie-95.html

Czy ktoś mi może coś powiedzieć na temat tego zestawu? Od razu zaznaczam - nie jestem audiofilem, nie słyszę różnicy w kablu zasilającym za 500 i za 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma być przede wszystkim kompaktowo, najlepiej z możliwością montażu na ścianie, bo nie mam gdzie ustawić kolumn na podłodze (poza subwooferem, na którego udało się znaleźć kącik).

Jeśli ten zestaw w swojej półce cenowej jest "średni", to co moglibyście polecić? Absolutnie nieprzekraczalny budżet to 4500 zł. I ani grosika więcej, więc nie ma możliwości "dołożenia stówki", dwóch, pięciu czy dziesięciu. 4500 i koniec :)
  • 3
  • Odpowiedz