Wpis z mikrobloga

Są jakieś strony (oprócz eBay) lub gdzie szukać/Na co zwracać uwagę, jakoś słowa itp. Odnośnie Sprzętów lub innych przedmiotów, które są np. ze zwrotów i po taniości? Jakaś rysa na obudowie tv i od razu za grosze etc.

Jakiś czas temu bylem w saturnie i był jakiś punkt z rozszarpanymi kartonami gdzie były różne lodóweczki czy laptopy i rozmyślam, czy to to
#niemcy
  • 7
  • Odpowiedz
@CzasWyjechac: b-ware,wpisz w Google, tylko uważaj bo sporo sklepów to scam. Na amazon jest też od jakiegoś czasu, możliwość kupienia sprzętów ze zwrotu, trochę taniej, a z tego co czytałem to większość nowa tylko rozpakowana.
  • Odpowiedz
@Haddi: po patrzyłem sobie to nie moge znalezc sprzętu, tylko jakieś male elementy ktore chodzą po 30c itp. Poszukuje lodowek czy jakiejs indukcji itp.
Na tym Amazon to mógłbyś podesłać linka z tym punktem czy to sa te warehouse deals
  • Odpowiedz
@CzasWyjechac: a na amazon używam aplikacji. Osobiście nie wypróbowałem tego, ale słyszałem i czytałem pozytywne opinie. Cena wyskakuje w koszyku albo przy zamówieniu(przed zobowiązującym potwierdzeniem).
  • Odpowiedz
@Haddi: może ma coś wspólnego to, ze mieszkam w halle. Mniejsze miasteczko może sklepy nie maja tu takich możliwości czy coś
Bo jak wpisuje w. Google to mam inne rzeczy i jakieś syfy zamiasy rtv agd itp.
Popatrzę jeszcze może jak dopisze większe miasto np. Lipsk
Dzięki
  • Odpowiedz