Wpis z mikrobloga

To był jeden z najgorszych tytułów tego sezonu.


@Rostagma: Co w tym było takiego nie tak? Co się uśmiałem to moje, tylko żałuje że nie zacząłem czytać LN zamiast mangi zanim to wyszło :P
  • Odpowiedz
@Devcio: Zacznij od nieprzemyślanych i wręcz #!$%@? skoków w czasie i powalonym przedstawianiu bohaterów, poświęcając czasem cenne minuty po nic. To jest kolejne amino o niczym, gdzie może nigdy nie być sezonu drugiego, a koncept idzie typu "dobra było jakotako kuhwa kupować mange". Oczywiście mc jest bardzo fajny i tylko dlatego szło to oglądać.

  • Odpowiedz
Zacznij od nieprzemyślanych i wręcz #!$%@? skoków w czasie i powalonym przedstawianiu bohaterów


@mamnatopapiery: narzekasz na to ale sam polecasz LNke w której jest to tak samo? :P a w mandze póki co w ogóle pomijają późniejszy timeline.
Związanie tego w ostatnim odcinku było dobre i nie zakończy to mieszania linii czasowych, bo jest jeszcze okres do opowiedzenia jak grupa złych rośnie w siłę :P

Imho LNki nie czytałem opieram moją
  • Odpowiedz
@Devcio: No narzekam, bo póki nie ma s2 to w zasadzie całe te pierwsze sezony idą w piach i to najbardziej "hejtuję". Cała ta formuła robienia gówna byle wyszło mnie denerwuje, bo robią na #!$%@? sezon pierwszy, a skoro jest słaby to szansa na kolejne jest mała. W przypadku kumoko mamy świetne podejście do mc, oraz #!$%@? do prowadzenia historii.

  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: mam bardzo podobne zdanie, mogli już zrobić chociaż 12 odcinkowy sezon o kumoko a potem 12odc spin off o "ludziach". Manga i LN sprawiała mi pozytywne wrażenia, chciałem czytać więcej, ale jak usiadłem do anime, to często przewijałem, bo #!$%@? straszna, potencjał zmarnowany.
  • Odpowiedz