Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niestety nie mam juz konta na wykopie ale ogladam powrot Tuska do polskiej polityki. Od razu zaznaczam ze chodzilem na marsze i na demonstracje od samego poczatku. Mam wielu znajomych w KODzie, wiele razy pisalem na twitterze czy na #bekazpisu o aferach PISu.

I mam pytanie. Po co to Donaldowi na stare lata? Serio? Ja juz stracilem nadzieje ze mozna ten kraj uratowac i #emigracja . Wyrabiam nowe obywatelstwo i nie wracam do tego kraju. Za granica zyje sie 50x lepiej nawet jezeli sa jakies minusy.

Wiec, po co on sie pakuje do bagna? Dlaczeog mu sie chce by cala jego rodzina i on sam byl obsmarowany ... 24/7 przez nastepne lata?

Nawet jezeli wygra wybory to co? 5-10-15 lat odbudowania tego kraju po rzadach PIS, wymianie tysiecy pisowcow ze spolek krajowych, kryzys klimatyczny, starzejace sie spoleczenstwo i pozniej na koniec po 15 latach gdy wszyscy zapomna o pisie, suweren znowu zaglosuje na PIS

Po co to komu?! Zamiast pic sobie martini we Wloszech lub siedziec w jakiejs haciendzie w hiszpanii to on na stare lata chce walczyc. Z jednej strony podziwiam ale z drugiej boje sie ze to go zapedzi do przedwczesnego grobu.

#neuropa #polityka #kiciopyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e03142d55354000ab6d636
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
  • Odpowiedz
Tak można porównać każdego polityka, chodzi mi o tych wyżej postawionych, kasy maja od #!$%@? wszystko mają to czemu nie rezygnują żeby mieć spokojne życie? ( ͡º ͜ʖ͡º) odpowiedź jest prosta, jak juz masz te pieniądze i wszystko to jednak schodzi to na drugi plan bo po tylu latach masz większe ambicje niz siedzenie w domu tylko chcesz rządzić albo być dalej kimś więcej niz byłym bogatym
  • Odpowiedz
**itylkożebyniebyło**: Przecież to nie jego wybór, tylko jego oficera prowadzącego. :)

Wraca, by dokończyć przejmowanie Polski przez zachód. Rozumiem jednak, ze skoro łyknąłeś całą tą szopkę z KODziarzami i platformafią, to nie ma najmniejszego sensu niczego Tobie tłumaczyć, gdyż skoro twoje receptory nie były dotąd zdolne wychwycić wieloletniej skali fałszu, obłudy, sytuacyjnej moralności, kłamstw, chorągiewkowej narracji motywowanej sondażami, skrajnego nepotyzmu, zawłaszczenia wszystkich mediów w Polsce i lania przez
AnonimoweMirkoWyznania - **itylkożebyniebyło**: Przecież to nie jego wybór, tylko jeg...
  • Odpowiedz
OP: @wanghoi: nie jest to jakas "strategia" i nie jestem trollem. Jakbym powiedzial pod jakim nickiem pisalem wczesniej to bys wiedzial ze #bekazpisu to w duzej czesci moja zasluga

@HrabiaTruposz: @jkarnic: @Janusz_Lubikwasa: Patriotyzm... Najglupsza rzecz na swiecie. Ciekaw jestem czy Ci chlopcy co gineli w 44 w warszawie to umierali z usmiechem na twarzy myslac o tym ze nigdy nie zaznaja milosci, rodziny, starosci bo zgineli dla
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Użyje takiego powiedzenia. "Nie mierz wszystkich swoją miarą".
Donek wygląda na to, że ma jakiś plan i chce go wdrożyć.
Ty też miałeś i #!$%@?łeś z kraju.

Przecież to nie jego wybór, tylko jego oficera prowadzącego. :)

Pff. Teorie spiskowe . Tzn. nieważne jak scenariusz jest prawdopodobny, ale ciężar dowodu jest po Twojej stronie. Równie dobrze można obsmarowywać kogokolwiek na scenie politycznej.

Hitler w grobie klaszcze na leżąco tylko dlatego,
  • Odpowiedz
**itylkożebyniebyło**: Leming-ignorant, to najlepsze, co mogło się przudażyć wrogom Polski. Nie zagłębia się w niuanse, nie interesują go strategie, nie myśli samodzielnie - jest konformistą -, bezrefleksyjnie kupuje to, co mu się poda mainstreamem na tacy. Nie podważa, nie analizuje, nie staje w kontrze do podawanych mu narracji. Nie marnuje życia i nastroju na zaprzątanie sobie głowy wątpliwościami. Nie weryfikuje, nie pasjonuje się - jest powierzchowny. Zwykle, ma
  • Odpowiedz
TutajOPstracilemkod: @itylkożebyniebyło : A wiesz czemu tak jest (I tak bardziej sie interesuje polityka, ekonomia, historia, finansami niz 95% spoleczenstwa)??? BO ZYCIE JEST TYLKO JEDNO I NIE WARTO GO MARNOWAC NA RZECZY KTORYCH I TAK NIKT NIE DOCENI!

Ile to osob tracilo zycie, sily, pieniadze probujac walczyc z systemem ktory i tak ich wydu((zyl? Manifestacje KOD, zamach na trybunal konstytucyjny, manifestacje przeciwko trollom zero w MS, manifestacje pieklo kobiet itd.
  • Odpowiedz
**itylkożebyniebyło**: Fantastycznie. :)

Ja nie musiałem wyjeżdżać, by mnie witano z otwartymi ramionami. Jak ktoś ma poukładane na półkach, to sobie poradzi świetnie i w Polsce.

Narzekaj dalej i jedź.

Nawet się nie będę rozpisywał. Zamach na trybunał, to był pod koniec kadencji platformafii.

Reszty tego, co, o czym i o kim masz jak myśleć, powie ci Werrrrrnerrrrrrrrrrrrr. :)

Pa, yntelygencie.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
**itylkożebyniebyło**: I jeszcze jedno, ale bardzo ważne spostrzeżenie.

Charakterystyczną cechą ignoranta jest zwykle tani śmiech w reakcji na niezrozumiałe dla niego zagadnienia, na których pojęcie zabrakło mu ambicji. Latami przywykł karmić swój ośrodek nagrody serotoniną i dopaminą gdy czegoś nie rozumie i zaczął z tego drwić. Uzależnił się z czasem od tych związków i nawet nie dostrzega, jak szybko zaczął od tego momentu mentalnie upadać. Jak narkoman, śmieje
  • Odpowiedz