Wpis z mikrobloga

Zepsuła mi się ostatnio myszka Logitech G305 bezprzewodowa. Są jakieś inne warte uwagi opcje jeśli chodzi o myszki czy lepiej kupić tą samą?
Chodzi o bezprzewodowe myszki, do grania i do pracy
#komputery #sprzetkomputerowy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deskowicz97: A jeśli chodzi o inne kształty? Ostatnio korzystałem z przewodowego Razera właśnie w zupełnie innym kształcie, takim bardziej gamingowym i była całkiem przyjemna tylko że na kablu i nie wiem jak z jej długotrwałością
  • Odpowiedz
Tak jak napisałem zobacz g603, kupiłem 3 tygodnie temu i na razie nie mam nic do zarzucenia. Przesiadłem się z g403 więc praktycznie ta sama budowa tylko bezprzewodowa i troche cięższa, ale jako że już nie gram w gry typu cs itp to nie przeszkadza mi aż tak ta waga(135g chyba z dwoma bateriami). Myślę że czas działania i sprawdzona technologia są jakimiś argumentami żeby wybrać któreś z tych. Możesz sprawdzić też
  • Odpowiedz
@Alodnog: Miałem ale zgubiłem xD Z jakością dobrze, to jedna z najtańszych markowych bezprzewodowych myszy do grania więc trzeba to brać pod uwagę. Szczerze wydaje się wykonana lepiej niż G703 w którym jebnął mi scroll po pół roku. Największym plusem bazyliszka był wbudowany Bluetooth oprócz nadajnika 2,4 Ghz.
  • Odpowiedz