Wpis z mikrobloga

Kiedy jesteś naczelnym prawakiem wykopu i brakuje ci intelektu aby rozpoznać drwinę, więc usuwasz komentarze o tym że to drwina, bo dzięki temu nikt się nie dowie, że nie umiesz rozpoznać drwiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/58795915/nie-wiem-biologia-natura-bekazlewactwa-heheszki-lg/

#bekazprawakow #lgbt #heheszki #neuropa
czeskiNetoperek - Kiedy jesteś naczelnym prawakiem wykopu i brakuje ci intelektu aby ...

źródło: comment_1625149616CoSRE39NjZTlOmBnsBu1ED.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pinkfloyd12: jak grochem o ścianę. Wymieniasz kilka przykładów, które są nielicznymi przypadkami. A przez dziesiatki lat cała nauka poszła do przodu i standardy tej nauki sa zdecydowanie wyższe. I porównujesz początki niektórych dziedzin nauki z obecną, która uczy się na początkowych błędach i zebrała ogromne doświadczenie. Gratuluję

Co do powielanej bzdury o 56 płciach. Są 2 płcie; mężczyzna i kobieta i połączenie tego obojniactwo. I nie wiem gdzie widzialeś, żeby
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: To dlaczego zabronione jest (zwyczajowo i prawnie) prowadzenie badań nad leczeniem zboczeń, ba - nawet jak gej sam się zgłosi, bo źle się czuje z tą przypadłością to nie wolno próbowac mu pomóc.

Dlaczego zabroniona jest dyskusja o szkodliwości, zapobieganiu aborcji?

Bo koncerny na tym zarabiają.
  • Odpowiedz
To dlaczego zabronione jest (zwyczajowo i prawnie) prowadzenie badań nad leczeniem zboczeń


@pinkfloyd12: bo próby tego leczenia doprowadziły do katastrofy w życiu tysięcy ludzi, a nikogo nie "wyleczyły". Zostało udowodnione, że wszelkie tego typu pseudo-medyczne próby zmiany orientacji są nieskuteczne i mogą być bardzo szkodliwe.

źle się czuje z tą przypadłością to nie wolno próbowac mu pomóc.


to nie jest przypadłość. Nie ma człowieka, który czuje się źle ze swoją
  • Odpowiedz
Nie ma człowieka,


@Papinianus: Julki źle się czują z orientacją hetero - bo pacany twego pokroju im wmówiły, że tak wypada.

do katastrofy w życiu tysięcy


@Papinianus: Jak za 20 lat ktoś napisze rzetelny artykuł o tęczakach, które dziś jako 11-letnie dzieci zmieniają płeć i przeczytam tam wypowiedzi transików "bardzo się ciesze, że 20 lat ciachnięto mi fujarkę" to przyznam co rację.
  • Odpowiedz