Wpis z mikrobloga

Na medzie 8 poziomu szwedzkim da się już nachylać podwozie hydraulicznie? Pojawia się taki znaczek jak stoję w miejscu, ale wciskam x i nic się nie dzieje #wot
  • 12
@Marcinox a to temu nie widziałem bo działało tylko jak mam zmieniony tryb na snajperski xd fajny czołg na 8 poziomie, potem też są takie fajne? Jeszcze będę robił niszczyciele ale to potem
@huntforfur:

Robię te medy i HT szwedzkie. Mam odblokowane kolejnego meda na IX poziom, ale jeszcze go nie zakupiłem bo nie mam kredytów.

Ogółem gra mi się bardzo przyjemnie, na początku było średnio, ale jak już odblokujesz wszystkie moduły to gra się świetnie. Nie zamierzam sprzedawać tej ósemki - zostawiam ją sobie do zabawy i przyszłych przepustek.

Gdybym miał podać plusy i minusy to wyglądałoby to tak:

Plusy:
+ fajne działo,
źródło: comment_16251548630d2SKWlkB1adCwj2qn9MIB.jpg
@Kmyq na ciężkie to jeszcze długo poczekam, teraz z ciężkich robię polskie i rosyjskie. Mogę pl kupić 9 poziom, a rosyjskie dopiero is2 xd ale mam linie dwulufowek do duchy aż. Ogólnie od dupy strony robię te linie, bardzo nietypowo i chyba to był błąd. Trzeba było jak każdy, do is7, a mój pierwszy x poziom to lodówka xd drugi to centurionn ax