Wpis z mikrobloga

@mariokario124: no po tym odcinku to ugh, z Krzychem się przelizala na weselu - o czym sam Mixer mówił, że taka tam właśnie "ekipa" jest. W Dubaju przespała się z Nowciaxem. Jedyne zainteresowania to chyba netflix, wódka i percing na sutach.
  • Odpowiedz
@Olajzonas: okej, dzieks! Ale hm..to nie jest jakies sztuczne pompowanie viewsow? :x wedlug mnie to jest wykreowane. Ja bym potem takiemu chlopakowi nie mogla w oczy spojrzec xD, zreszta mieli jakąś przygode a potem nic..zero uczucia..
  • Odpowiedz
@Olajzonas: poleciala grubo, racja. Storisow mixera nie widzialam, ale zgadzam sie - ciekawe tez gdzie jest granica xD. Ja sie tez zastanawiam, ze tez ten nowciax tak sie daje w to wkręcać xD..gdyby ona jeszcze jakos turbo z wygladu byla to spoko, ale jest przecietna a on juz do konca jego bycia w internetach bedzie z nią szipowany - wydaje sie, ze chlop jest raczej ogarniety i dba o swoje imie
  • Odpowiedz
@Olajzonas: no, ale czeaj xD. Badaj to: gosciu umie troche focic, troche PSa (cos tam sie jeszcze zna na tych ciuchach) - walic to, ze "troche" , wazne ,ze cos umie co jest porzadne. Murta nawet troche nie umie czegos co jest porzadne.
  • Odpowiedz