Wpis z mikrobloga

Po 3 odcinku mam bingo:
Bartek do laski: jak przyszedłaś tutaj.
Jakaś blondi do Kochanka: jak podeszłeś do mnie.
Tęsknię za HP. Przy tych tutaj nawet Ewka i Małpolud byli tytanami intelektu :((
ps. już nie da się tego oglądać, przewijam i przewijam. Zrobiłam stop na nowej lasce ze sztucznym zadem i mam dość.

#40kontra20 #hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
@caramilla: Przerwałam oglądanie dokładnie w tym samym momencie. XD To chyba jakiś punkt krytyczny wytrzymałości widza.
Poczekam na tagu kilka dni i jeśli pojawią się jakieś dymy w końcu to może wrócę do oglądania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caramilla: ten Bartek nie mieszkał w Polsce, więc i tak spoko gada bez akcentu. I dość płynnie, czasem tylko wrzuci angielskie słówko jak nie wie jak powiedzieć. A inteligencją od niego nie bije, to robi takie podstawowe błędy.
Ja na razie będę oglądać, ale tylko jako tło przy ćwiczeniach. xD
  • Odpowiedz
@galileon Ja oglądam przy sprzątaniu kuchni XD Pewnie nadal będę włączać w oczekiwaniu na dramy. Do tego mam zagwozdkę z jedną z uczestniczek starszych. Jestem bardzo mocno przekonana że znam ją z jakiegoś serialu i co ją widzę, to mam to już na końcu mózgu, ale jeszcze ucieka.
  • Odpowiedz
@caramilla: ja w ogóle mam wrażenie, że większość tych osób gdzieś już widziałem. Szczególnie pani 40 która wchodziła jako pierwsza i ta co nie chciała wieku podać. Młody to na bank grał w jakiś paradokumentach TVNowskich.
  • Odpowiedz
@RudyWaldek: z tą co pierwsza wchodziła mam identyczne odczucie. Albo ma pospolitą urodę, albo ją już gdzieś widziałam i nie daje mi to spokoju. Pierwsze moje skojarzenie, że to jakaś aktorka albo prezenterka, może dlatego, że z daleka przypomina mi trochę Tamarę Arciuch.
  • Odpowiedz