Wpis z mikrobloga

@WojciechG: Warto mieć samochód we Włoszech zdecydowanie. Ja zazwyczaj brałem od razu przez ryanair ale nie wiem czy to jakaś różnica bo oni wszyscy i tak pośredniczą bo wypożyczalni "sieciówek" jest tylko kilka. Nie zwracałbym uwagi na opinie na google o wypożyczalniach bo zawsze są złe a później wszystko okazuje się super. Pamiętaj o sprawdzeniu w danej wypożyczalni czy akceptują karte debetową bo często zdarza się, że tylko kredytową. No i
  • Odpowiedz
  • 0
@hfrheawy dzięki za info, szczególnie z typem karty :) 31lvl here, więc tego typu dopłatami się nie przejmuje.
Spotkałeś jakieś problemy przy oddawaniu auta? Szukali rys na siłę lub stwierdzali że brudne wnętrze?
  • Odpowiedz
@WojciechG: Oglądają z tobą samochód z miarką do rys i tłumaczą zasady. Raczej mówią, że przy bagażniku od załadunku i na krawędziach drzwi to są standardowe rysy i nawet ich nie oglądają. Każdy ma swoje zasady jak według nich zniszczenie wygląda i raczej rysa musi mieć z +5cm bo wiadomo to są Włosi i oni się tłuką drzwiami o wszystko.
Jeszcze co do paliwa to weź opcję, że oddasz z pełnym
  • Odpowiedz
  • 0
@hfrheawy o super, dzięki za szczegółowe info jeszcze jedno pytanie - blokują kasę na koncie? Słyszałem o przypadkach że potrafią nawet 1000 EUR
  • Odpowiedz
@WojciechG: Tak, zawsze masz w ofercie napisane ile. Częściej nawet chyba 1500. Jak chcesz jechać na Sycylie to możliwe nawet 2 :D weź pod uwagę, że niektóre wypożyczalnie nie pozwalają na wjazd na Sycylie.
  • Odpowiedz