Wpis z mikrobloga

Mirki jaki #dron kupić do 2000 (im taniej tym lepiej). Mam uprawnienia a1/a3 oraz a2. Myślałem nad #dji mini 2, mavic mini i #fimi x8 se lub x8 mini. Jestem zagubiony. Raczej chodzi o zabawę niż profesjonalne filmy ale dobra jakość też się przyda.
  • 11
@qwertytbg: zdania ekspertów są podzielone. Mini 2 ma kamerę 4k, occusync i RAW. W tych aspektach jest lepszy mini 1. Ale FMC jest mniej poręczny ze względu na kontroler.
Mam mini 1 i nie zamieniam na mini 2. Mam praktycznie takie same oczekiwania jak ty. Różnica między 2,7k a 4k aż tak wielka nie jest. Do fotek wakacyjnych czy zobaczenia czegoś z góry 2,7k mi wystarcza.
Do mini 1 jest apka
@qwertytbg: Tak jak pisze @Wangog najlepszy wybór to Mini2, Mini1 a w dalszej kolejności Fimi X8 SE lub mini. Drony od Dji są naprawdę dopracowane, łatwo się nimi lata i nie ma najmniejszych problemów. Możesz ewentualnie szukać mało używanego Mini2 FMC, myślę, że za 2.5k jest do kupienia. Co do Fimi, to opinie są podzielone. Miałem przez pół roku Fimi X8 se 2020 z 3ma bateriami. Miesiąc temu sprzedałem, zostawiając sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwertytbg: Miałem ten sam problem z tym że nie brałem pod uwagę fimi bo strasznie odradzaj.
I koniec końców wziąłem mini 2 fmc głównie ze względu na zasięg. I lepsza aparaturę. Jeśli u ciebie cena czyni cuda to wziął bym mini 2 a po czasie pokusił się o kupienie jakiejś baterii może inteligentnej ładowarki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwertytbg: Za 2200 kupisz nówkę że sklepu. Zbij cene na 2k to akurat będzie na baterię.

Ja osobiście chyba nie bał bym się kupić używki, mówisz że chcesz sprawdzić przed kupnem i sprawdzasz logi. Ile było latane, jaki jest stan baterii.