Wpis z mikrobloga

Skasowałem wczorajszy plotkarski wątek "Z życia Myśliborzyc" - osoba, która wczoraj wrzucała info na tag, w nocy usunęła wszystkie wpisy, więc nie było sensu tego dalej trzymać. Trochę się pośmialiśmy, ale czas wrócić do budowlanki i naszych milusińskich: #piwnykrzychu, #majstry #codzisreklamujemy i innych, a może i samego patrona tagu #lukaszbudowlaniec - bo przecież nadal czekamy na jego wielki powrót na jutuba po przerwie, tak jak zapowiadał pół roku temu :)
  • 17
a teraz nie ma za bardzo co oglądać


@ejdier: Bez przesady! Jest wielu youtuberów budowlańców, choćby wspomniany wyżej Arek z kanału "NaRobocie". A już o zagranicznych nie wspomnę. Po prostu przyzwyczaiłeś się do Mitomana i jego serialu codziennego tak jak do wielu innych rzeczy. Ja też oglądałem prawie każdy odcinek, w międzyczasie złapałem shadowbana, ale jakoś na początku 2020 zaczął mnie irytować swoim gadaniem o wszystkim i o niczym, a już
@PlatinumSilver: Sprawdź kanał "Wild Wonderful Off-Grid" - amerykańskie małżeństwo, które samo zbudowało sporą szkieletową chałupę w głuszy, a teraz ją rozbudowują i ulepszają. Przyjemnie się to ogląda i sporo ciekawych technik budowlanych. Trochę jak Arek z #narobocie, tylko w większej skali ;)