Wpis z mikrobloga

No dobra murki. Nie jest to żaden bait, odnośnie wpisu o koledze, który wziął zaliczki 800zł dla dziewczyny poznanej w internecie dokończę historię, która zapewne będzie dalej miała swój finał.
Dzisiaj z rana przelał jej jeszcze 250zł na leki dla jej dziecka, ponoć bardzo choruje, miała wachania czy jechać, ale ostatecznie 250zł NA LEKI zadecydowało o tym, że przyjedzie.
Otóż dziewczyna nie przyjechała, pracownik jest 800zł w plecy. Czekał na nią ponad dwie godziny na dworcu. Ostatni telefon do niej był około 14:10. Potem już nie odbierała. Sytuacja dla mnie od początku śmierdziała.
ALE CO NAJLEPSZE to on pojechał do lublina bo zna jej adres. Skąd go znasz sie pytam. BO ZAMAWIAŁEM JEJ TAKSÓWKĘ POD DOM.
#!$%@? chłopie, jak ona mieszka niby z dzieckiem, nie ma pracy to skąd ten dom? Szybki rzut na mapy google a tam zwykłe osiedle domków, równie dobrze mogła jechać do swojego bolca. Pokazał mi wiadomości, nr telefonu komórkowy dla taxi lublin a ONA MOCNO ZAJĘTA SZYKOWANIEM SIE I POPROSIŁA JEGO O TAXI.
Dla mnie historia brzmi jak #!$%@? zarzutka bo nie chce mi sie wierzyć, że ludzie mogą być tak tępi. Obecnie on sam jest już w drodze do... lublina. Chce udać się pod dany adres. Wziął dzisiaj ode mnie w tym celu 500zł zaliczki na paliwo, jakiś motel żeby się zdrzemnąć i w sumie na swoje wydatki. Łącznie będzie 1550zł w plecy bo jej ostatnio przelał z 750zł i za 50zł zarezerwował nocleg a dzisiaj jeszcze 250zł przelew i 500 paliwo na dojazd.

Koniec końców nie chce mi sie pisać tego co tam zastanie bo dla mnie sprawa była już na początku oczywista. Jak dojedzie na miejsce to pewnie i tak jej nie namierzy. Chce każdemu pokazywać jej zdjęcia i pytać czy jej nie znają. Foty jebią ewidentnie jakąś laską z ukrainy lub rosji. Nie szło mu wytłumaczyć. Ewidetnie gość z tagu #przegryw
Zakochany bankomat. Pierwszy błąd nie nauczył, kolejne też nie nauczą. On wierzy w to, że coś się stało. Nie skleja faktu, że rzekomo już była w pociągu.
Chłop ewidentnie oszalał. Nie ukrywam, na zdjęciach kobieta mega atrakcyjna ale taniej wychodzi dziwka vip.

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/58544331/jeden-z-moich-pracownikow-sie-zakochal-ma-juz-troj/#comment-207952993

  • 98