Wpis z mikrobloga

  • 1
@mnik1 Trzeci raz? Naprawdę poświęć chwilę, bo zobaczyć mój profil. Kilku madrzejszych, do których się niestety nie załapałeś od razu wiedzieli, że śmieszki. Miało być z konserw, ale nawet durnie z lewej strony łyknęli. Wśród nich Ty( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiszczak: Różnica między trollem dobrym a #!$%@? leży w fakcie, że ten pierwszy nie musi tłumaczyć się że trollował, a ten drugi tak.

I podpowiem jeszcze, że jak te tłumaczenia wspomagasz lenny fejsami, to wcale sobie nie pomagasz - ba, wręcz przeciwnie.

Pozdro, poćwicz.
  • Odpowiedz
  • 0
@mnik1 i tu się nie zgodzę. W trollowaniu najlepsza jest właśnie ta satysfakcja, gdy uświadamiasz takim jak Ty, jak bardzo łyknęli baita. Już Ci to pisałem, ale najwyraźniej nie zrozumiałeś, więc powtórzę. Możesz zajrzeć na mój profil i przekonać się, że część osób już wcześniej wiedziała o co chodzi. To, że Ty znowu łyknąłeś, drugi raz wychodząc na durnia nie oznacza, że to było kiepskie. Wręcz przeciwnie: sporo osób tym żyło, a
  • Odpowiedz
@kiszczak: Oj tak, mogę się założyć że właśnie rozpływasz się w tej satysfakcji, płynącej z faktu że wyszedłeś na durnia i jest z ciebie kręcona beka na pół wypoka.
  • Odpowiedz
@Trixie: Nie no, dendro to dobry świr - bez problemu wciśniesz mu wszystko co chcesz, a ten nie dość że uwierzy, to jeszcze poleci głosić słowo boże po polskich internetach.
  • Odpowiedz
@kiszczak: #!$%@?, serio nie stać cię na nic innego ponad "chyba ty"? Co to się stało, że przeciętny wypokiczny wannabe troll stoczył się do poziomu średnio rozgarniętego gimnazjalisty?
  • Odpowiedz