Wpis z mikrobloga

Statystyki Szczęsnego strzały celne, gole:
Pol vs Slowacja - 2 strzały, 2 gole
Pol vs Hiszpania - 5 strzlów, 1 gol
Pol vs Szwecja - 4 strzały, 3 gole.
Z Polską wystarczy celnie strzelać będąc blisko bramki (do 11 metrów od bramki).
Szczęsnemu turnieje nie leżą. Ten turniej też nie był jego. Reprezentacji nie pomógł. Wiadomo jakby obronił raz ze Słowacją i 2 razy ze Szwecją (a mógł to powyciągać) dziś byli byśmy gdzieś indziej. #mecz #reprezentacja
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ejdolf: do tego dodaj jego tragiczne wybicia piłki z dzisiaj, gdzie prawie każda lądowała u przeciwników. Pierwsza bramka dla Słowacji leci tak samo na jego konto jak na Bereszyńskiego. 2 bramka dla Szwecji też nie była strzałem nie do obrony.
via Android
  • 1
@kelesch i tak i nie. Boruc miał coś takiego w sobie, że wyciągał pilki "niedowyciagniecia". Dziś 3 bramkę Szcęsny też zawalił. Czyli na 6 goli zawalił 2. Gol z Hiszpanią nawet się nie rzucił. Nic. Ja wiem łatwo się mówi, ale dla mnie to jeden z najgorszych bramkarzy tego turnieju. Statystyki mówią wszystko.
Ma dobrego menadzera i tyle
@rezox zobacz czy ktoś doskoczył wtedy do Forsberga, gość mógł się zapytać Szczęsnego przy którym słupku strzelać. Rozumiem, że oczekujesz, że bramkarz ma bronić wszystko bez względu na poziom obrony. Pewnie po dzisiejszych meczach byś na ławce posadził Neuera czy Gulasciego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie4tzsche4: Oczekuje, że bramkarz da coś od siebie. Szczęsny na tym turnieju nie obronił nic. Wszystko co złapał leciało centralnie w niego. Moim zdaniem tzreba go posadzić na ławce i stawiać albo na Fabiańskiego albo zacząć stawiać na Drągowskiego i mieć go już na lata.
@rezox to zależy jak gra obrona XD człowieku jak do zawodnika nikt nie doskakuje i on może sobie spokojnie piłkę układać to wiadomo, że jest duża szansa na to, że strzeli nie do obrony. Większość bramkarzy, którzy na tym turnieju mają najwięcej obronionych strzałów, ma obrońców którzy potrafią doskakiwać i praktycznie każdy strzał jest do obrony. Jedyna sytuacja do jakiej można się przyczepić to bramka ze Słowacją, chociaż to był rykoszet i
Szczęsny oprócz 1 bramki dla Słowacji raczej niewiele mógł zrobić.


@kelesch: Tylko że w piłce ten 1 gol to często jest na wagę punktów / awansu, więc takie gadanie, że to tylko 1 gol, jakbyś zatrudnił Tomaszewskiego to też by pewnie tylko tego 1 puścił i co z tego? Szczęśny ma bronić coś ekstra, a nie wyciągać tylko banały, jak ma bronić banały, to można jakiegoś młodszego tam wstawić. Poza tym
@Nie4tzsche4: Zapominacie, że to bramkarz dyryguje obroną, on lepiej widzi ustawienie całej obrony i drze mordę, widocznie Szczęsny od fajek ma tak zdarte gardło, że już nie daje rady na nich krzyczeć i przez to obrona gorzej gra, a on może twierdzić, że nic nie da się zrobić, tylko za Fabiańskiego jakoś to wszystko pewniej wyglądało.