Wpis z mikrobloga

Moja propozycja wspanialszego świata:
-na świecie 100% mężczyzn rodzonych w inkubatorach przy czym stosować euguenikę wobec kobiet (usuwanie płodów żeńskich z inkubatorów) czy obecne jednostki kobiet wykończyć humanitarnie. Gdyby było na świecie 100% mężczyzn nie byłoby wojen na świecie, nikt by nie pluł w twarz i każdy by sie szanował.
#przegryw #stulejacontent #wychodzimyzprzegrywu
  • 5
  • Odpowiedz
@Pumeksiarz w końcu ktoś z takimi samymi poglądami co ja. Dodatkowo uważam że spośród kilku milionów plemników powinny być wybierane tylko te najlepsze a reszta do utylizacji lub przemysłu np. farmaceutycznego lub do laboratorium w celach badawczych lub eksperymentalnych.
  • Odpowiedz
@AntyBohater: po prostu byliby sami mężczyźni a k***ety wymazać z kart historii, taki kontrolowany efekt mandeli wprowadzić psychologicznie. Że były ktoś coś słyszał zbyły się, ale ich nie było.
A zarodniki żeńskie byłyby brane w świecie jako szkodliwe (jakieś np. mutanty) i do natychmiastowego zutylizowania. Ja wgl bym w ten system wierzył, a jak ktoś woli trapa to jego gusta, ale jedno powiem że prawdziwy mężczyzna jest aseksualny i tym prosze
  • Odpowiedz