Wpis z mikrobloga

@decadence: nie licz, że Ci coś odpowie - to tchórz, który potrafi tylko zgłaszać posty, co jest trochę ironiczne, bo jaki normalny człowiek by świadomie regularnie publicznie robił z siebie pajaca, chlał, mitomanił, szczał pod siebie i upadlał się do nieprzytomności, a później się tego wypierał i zgłaszał posty, które przedstawiają prawdziwą rzeczywistość, którą i tak nam pokazuje prawie co weekend.

Wykop jest dla niego jedynym kontaktem z innymi ludźmi, bo
  • Odpowiedz
@mirekwykopowicz: dokładnie. mógłby się przynajmniej zlitować nad rodziną i przestać robić z siebie idiotę, tylko właśnie to jego narcystyczne ego + niski iloraz inteligencji i mamy kolejny stream z obszczanymi majtkami i robieniem z siebie kretyna.
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: @mirekwykopowicz: mi się wydaje, że on tu postuje czysto złośliwie, zachowuje się jak fragles i pieprzy te swoje alogiczne wypierdy tylko po to by powkurzać wykopków. nie ma miejsca w internecie w ktorym bylby lubiany, na świecie tez nie bo frajerski charakter sprawia, ze ludzie nim gardzą. a skoro próby przypodobania się spełzły na niczym to stara się zemścić, dopiec, dokuczyć.

oczywiście, że do niego nic nie dotrze. raz,
  • Odpowiedz
@decadence: Nie oglądałem bo sie brzydze tego obrzydliwca mitomana. No ale kurde co on ma z tym moczeniem! Gdyby kaka mu spadła, to by to nie było dziwne, bo Hans z Agą gwint zdarli i nie ma zaparcia... Ale to moczenie jak niemowle w jego wieku to kurła nie wiem...
  • Odpowiedz