Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak się zastanawiam, dlaczego niestety pierwszy mecz wyszedł beznadziejnie. Olśniło mnie przeglądając tag #mecz z którego dowiedziałem się, że:
- Lewandowski to beznadziejny piłkarz i beztalencie
- cała kadra nie potrafi grać w piłkę
- Sousa #!$%@?
- Brzęczek coraz mniejszy #!$%@?
- Boniek #!$%@?
- Bednarek - heheheh, wyrwiemy husarie z kontekstu, a w sumie nie wyrwiemy, ktoś napisał i maszyna losujaca poszła, beka jak tak można powiedzieć, ale reszta konferencji i cały jej wydźwięk, to oczywiście... #!$%@?
- gdybyśmy tylko grali jak każda inna kadra, ale #!$%@?, że nie tylko u nas nie jest wesoło
- wynik pozostałych dwóch meczów już znamy, więc #!$%@? z tego będzie
- wykop po raz kolejny się bogaci, po cudownych przewidywaniach giełdowych, teraz czas na bukmacherke, domy rodziców zastawione, bo kieszonkowe już #!$%@? na czitosy
- zesrałeś się?
- dyskusja..? - XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wszyscy eksperci się podniecają umiejętnościami m.in. Lewego, ale wykop wydał wyrok. Eksperci, filantropii, erudyci, znawcy wszelakich dziedzin sportu, nauki oraz przewidywania przyszłości. Wyrok zapadł, elita narodu przemówiła, oceniła niegodnych piłkarzy. Jak Oni w ogóle mają czelność jeszcze chodzić po tym świecie?

Myślę, że powiniśmy wystąpić jako zbawcy piłki i skoro tak trafnie potrafimy oceniać talenty piłkarskie, to niesamowite bogactwo nas czeka, a zresztą co się będę wypowiadał. Wszyscy #!$%@?, tylko my zajebiści.

Śmieszne w tym wszystkim jest to, że na portalu ze śmiesznymi obrazkami i w świecie, w którym możemy tutaj wspólnie podyskutować podczas euro i wymienić się swoimi poglądami srając na kiblu, lepiej wstawić mema o husarii XDDDDDDD, obrazić kilku piłkarzy, kazać im #!$%@?ć i już trochę mnie męczy ta zawiść, więc czekam tylko na ZAJEBIŚCIE śmieszny tekst (niestety, tylko oryginał śmieszny, tak jak zresztą miliardowe przerobienie Borka jakiejkolwiek historii) - ale to Ty dzwonisz.

Trzymajcie się ciepło

#reprezentacja

P.S.

Tak, wiem że #!$%@?, bo wygrana w takich meczach to 1/100, a ostatnio dostali od Ukrainy, ale co z tego? Mamy euro, jestem kibicem, pewnie już o 21:30 Będę #!$%@?, ale jestem kibicem i będę sobie oglądał mecz najlepszej możliwej 11 w danym momencie wg. selekcjonera naszego kraju i jestem w #!$%@? naiwny, ale będę trzymał kciuki, bo na tym polega kibicowanie, w szczególności reprezentacji. Czas rozliczeń przyjdzie, ale nie zmienia to faktu, że sami jesteście w to wkręceni jak tampon w cipie, bo od 4 dni #!$%@? o meczu ze Słowacją i o wszystkich kadrowiczach. Taki Wasz obraz, pseudoignoranci.
  • 9
@kajdikajdi Póki co, to Lewy króluje w rankingach rozczarowań pierwszej rundy grupowej w zagranicznej prasie. Dobrzy polscy dziennikarze też to potwierdzają, no. Tomek Ćwiąkała. Nie trzeba nawet oglądać mejwenów z KS. Lewy sezon miał dobry, pobił rekord, ale miał bardzo słaby mecz na Euro. Miał najmniej kontaktów z piłką ze wszystkich graczy z pola, miał sporo strat i probleny z przyjęciem. Ani jednej indywidualnej akcji, rajdu skrzydłem, środkiem, celnego strzału z dystansu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emilio-cosso: No ale zobacz co ludzie wypisują na Lewandowskiego, zgadzam się, że dał dupy, ale pisanie i porównywanie goli na ważnych imprezach reprezentacyjnych vs jakiś piłkarz O którym swiat nie wie nic i odniesienie tego do całej kariery jest niesprawiedliwe.

To dlaczego profesjonalne kluby na nich stawiają? Dlaczego są tam, gdzie reszta młodych piłkarzy o tym marzy. Wczoraj czytałem komentarz O tym, jak w klubie to i malpa po pewnym czasie
@kajdikajdi: a czy on pokazał coś na turnieju? Czy on dobrze grał że Słowakami? Najwyraźniej gość nie dojeżdża z psycha na kadrę i tyle. Jest dobry jak ma komfort, a jak trzeba dać coś więcej i w gorszych warunkach to daje ciała. Są zawodnicy co muszą mieć komfort by dobrze grać, a są tacy co muszą czuć się jak w gulagu. To wszystko kwestia mentalna. Ta kadra nie potrzebuje trenera, tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kcrgs: A ja myślę, że potrzebuje skrzydłowych. Nie jestem fanem powołania Grosickiego, bo to już nie ten czas, ale brakuje nam piłkarzy pokroju Grosickiego i Błaszczykowskiego na skrzydłach. Skupiamy się na środku, A skrzydła nie funkcjonują w ogóle, przez co przeciwnicy zagęszczają środek i nie potrafimy się przez to przebić. Czasami brakuje zwykłej piłki, dzida skrzydłem i wrzutka, tak strzelalismy mnóstwo bramek na el. do euro 2016, siła były skrzydła, przeciwnicy
@kajdikajdi: nie no, zgadzam się z Tobą. Po prostu to jest ten styl, który byl w kadrze od lat. Przecież nawet jak buzzer postawił na plachete i Jóźwiaka z Holandia to w tym meczu oni najlepiej wyglądali. Dlatego nie rozumiem aż tak drastycznej rewolucji i chęci zmiany stylu gry. Według mnie można isc w 3 obrońców i wahadła, ale turniej nie jest od testowania takich formacji. Najpierw trzeba było zadbać o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kcrgs: otóż to, szkoda, bo chyba z perspektywy czasu mam wrażenie, że jednak #!$%@?ł mecze towarzyskie i powinien tam sobie już wszystko ustawiać pod Słowację. Koleś ewidentnie robi dobrą robotę w przerwie, a przynajmniej ostatnie mecze o tym świadczą, ciekawy jestem czy po kilku dniach potrafił coś przestawić w drużynie. Oczywiście, na Hiszpanię zagramy zupełnie inaczej i jestem ciekaw, gdybyśmy jednak teraz grali ze Szwecją jakby wyglądała gra kadry. Teraz niestety